Pogaduszki z szaloną Kicią

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

Pogaduszki z szaloną Kicią

Post autor: Kasiak » pn mar 13, 2006 5:55 pm

Jeśli chcesz pogadać poprostu napisz a ja napewno odpisze i zagadam :-D

Gość

Post autor: Gość » pn mar 13, 2006 9:16 pm

No kibicuje Wiśle...jak gra, a tak ogólnie to bardziej Polakom jak grają. Ale bardziej wolę siatkówkę. A to ostatnie w Krakowie to totalna porażka, tak można być tak beznadziejnym człowiekiem? Przecież to nie kibic tylko psychopata! Takich powinno się zamykać w pokoju bez klamek. A co u Ciebie?

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 14, 2006 2:52 pm

Aaaa...Snoopy to wczoraj to ja tylko tak jest jak się zarejestrować zapomnie. Skleroza nie bli tylko dokucza. Ale spox, ze się nie trzeba zarejestrować, bo przynajmnije ma się dostęp, a nie jak na innych.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt mar 17, 2006 5:22 pm

Kasiak, napisz coś więcej o sobie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 1:31 pm

Wróciłam, wróciałam. Ja niestety nie mam tak dobrze jak niektórzy - czyli nie mam stałego łącza. Na kompie, na necie, jestem tylko wtedy kiedy jestem u mojego faceta. Snoopy...bardzo chiałeś, żebym wróciła, więc przyznaj się słońce, o czym chiałeś pogadać?

Proszę o pytania a napewno odpowiem.

A i może poprawią mi humorek, bo wczoraj właśnie zrobiłam sobie ziaziu....(tylko ja mogłam w tak inteligentny sposób uszkodzić swoją nogę :mrgreen: ).....więc mi się nudzi.
A jak będą jakieś śmieszne pytanka to i pośmieje się....a ty z odpowiedzi jakie dostaniesz :-P

Pozdrawiam i jeszcze raz sorry, że tak długo mnie nie było, ale to nie moja wina, ciągle tylko praca i praca.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw mar 23, 2006 8:39 pm

Dokładnie nie pamiętam jak się to osiedle nazywa...ale ciocia mieszka jak jedizesz od Krakowa to osiedle w lewo za 1 światłami....na przeciwko jest jakiś market ale nie pamiętam jaki. Kojarzysz?

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn mar 27, 2006 5:41 pm

SnoopY pisze:osiedle niebieskich dachow
...ja to nazywam domkami smerfów...nie nie na tym. Spytam mamy to ci dam znać, bo ja tak dokładnie to nawet nazwy nie znam.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr mar 29, 2006 6:56 pm

moja jedna ciocia mieszka na ul. Stycznia jak dobrze pamietam ale jakie to jest osiedle to nie mam pojecia. Tam niedaleko zatrzymują się teraz busy z Krakowa.
To ty tam mieszkasz? Nie wiedziałam, że lubisz niebieski ;o)

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz kwie 30, 2006 3:44 pm

Kij z tym. Nie ważne. :mrgreen:

ODPOWIEDZ