Pogaduszki z szaloną Kicią - reakcje.

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

Pogaduszki z szaloną Kicią - reakcje.

Post autor: Kasiak » wt kwie 11, 2006 3:58 pm

Reakcja → jest odzwierciedleniem na zadany bodziec. Np. kiedy idąc ulicą ktoś cię przestraszy to natychmiast twoje ♥ zaczyna mocniej bić.

Czasem w naszym życiu zachodzą różne sytuacje, na które różnie reagujemy. Wszystko zależy od tego jaki człowiek jest i jak postrzega świat.

Mi ostatnio zdażyła się taka sytuacja:

Wsiadłam na pętli w autobus. Kilka osób przesiadło się z innego autobusu do tego, w którym ja już byłam. Wsiadł też pewien 'mężczyzna', który zachowywał się bardzo dziwnie. Na początku nie zwracałam na niego uwagi, tylko patrzyłam w okno. Kiedy zauważyłam, że cały czas się na mnie gapi spojrzałam w jego stronę. Co się okazało?!? .......... 'Mężczyzna' ten zabawiał się swoimi narządami rozrodczymi! (współczucia dla tej studentki, która siedziała przedemną, a na przeciwko której stał ten koleś) Tak dobrze przeczytaliście. Bawił się swoją zabaweczką. Może by mi to przeszło bokiem, ale sorry bardzo(!)akurat na tym osiedlu na którym mieszkam jest bardzo dużo małych dzieci...i ostatnio zostało zabitych 6 kobiet...więc moja reakcja była prosta. Zadzwoniłam na 112 i podałam opis tego oto pana. Policjant był trochę wgięty kiedy usłyszał ode mnie co takiego on robi.
Wg mnie to była najlepsza reakcja i decyzja jaką można było podjąć. W końcu jeśli ktoś jest nie wyżyty seksualnie, to proszę bardzo niech się zaspokaja, ale we własnych czterech kątach...a nie na widoku.

Co wy o tym sądzicie? Jaka byłaby wasza reakcja? Czy waszym zdaneim postąpiłam dobrze? Napiszcie jeśli i wam przydażyło się kiedyś coś podobnego.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt kwie 25, 2006 5:33 pm

Może poprostu facet spełniał zwoje skryte marzenia erotyczne.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw kwie 27, 2006 7:55 pm

No proszę cię!! Nie rozbrajaj mnie!! Ty byś to robił w miejscu publicznym jak np. autobus, stadion sportowy czy też park?? :-/ :-? :-|

kirke

Post autor: kirke » ndz sie 13, 2006 6:00 pm

Kasiak pisze:Reakcja → jest odzwierciedleniem na zadany bodziec.
bodziec :arrow: Kasiak ... reakcja :arrow: "zabawianie się swoimi narządami rozrodczymi"
Kasiak pisze:Jaka byłaby wasza reakcja?
moim zdaniem większość kobiet zachowałoby się podobnie...

ODPOWIEDZ