MĘSKI COSMOPOLITAN

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Cochlea

MĘSKI COSMOPOLITAN

Post autor: Cochlea » sob lip 08, 2006 11:39 am

Surfuja po internecie znalazlem ciekawa przerubke cosmo i chce wam ja pokazac i zebyscie sie wypowiedzieli na jej tema :D:D


1
Pytanie: Mój mąż chce spróbować w łóżku trójkąta z moją najlepszą przyjaciółka i mną.
Odpowiedź: Jest dla mnie oczywiste, że Twój mąż nigdy nie ma Cię dość! Wiedząc, że jesteś tylko jedna, sięga po Twoją najlepszą przyjaciółkę, która jest do Ciebie bardzo podobna. Wspólny seks może Was bardzo zbliżyć. Dlaczego nie zaprosić także współlokatorek ze studiów? Jeżeli nie jesteś pewna, może powinnaś pozwolić mu na razie robić to ze swoimi przyjaciółkami bez Ciebie? A jeżeli ciągle brak Ci przekonania, kochaj go oralnie i przygotuj mu smaczny posiłek myśląc o tym.



2
P: Mój mąż bez przerwy chce bym brała mu do buzi.
O: Rób to. Sperma pomoże Ci schudnąć i jest świetna na cerę. Co ciekawe, mężczyźni wiedzą o tym. Propozycja Twojego męża jest więc całkowicie bezinteresowna. Pokazuje ona, jak bardzo Cię kocha. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to zaspokajać go w ten sposób dwa razy dziennie, a potem ugotować mu jego ulubiony posiłek.



3
P: Mój mąż spędza mnóstwo czasu z kolegami.
O: To naturalne I zdrowe zachowanie. Mężczyzna jest myśliwym, musi ciągle udowadniać swą wartość i porównywać się z innymi mężczyznami. Noc spędzona na uganianiu się za młodymi i samotnymi dziewczynami jest świetnym sposobem na odreagowanie stresu. Pamiętaj, że nic tak nie cementuje związku, jak mężczyzna po za domem przez dzień czy dwa (to także świetna okazja na posprzątanie domu)! Zobacz jak szczęśliwy jest Twój mąż, gdy wraca do domowego zacisza.To najlepsza chwila na oralne zaspokojenie go i przygotowanie smacznego posiłku.



4
P: Mój mąż nie wie gdzie mam łechtaczkę.
O: Twoja łechtaczka nie jest dla niego interesująca . Jeśli już musisz się nią zajmować, rób to sama lub poproś najlepszą przyjaciółkę o pomoc. Możesz to nagrać na kasecie video i podarować swojemu mężowi na urodziny. Aby ulżyć swemu poczuciu winy kochaj go oralnie i przygotuj mu przepyszny posiłek.



5
P: Mój mąż nie jest zainteresowany zabezpieczaniem się.
O: Jesteś złą osobą, a z twego listu widzę, że przydałby Ci się trening delikatności. Zabezpieczenie jest dla mężczyzny tematem stresującym i niepotrzebnie zabierającym czas. Sex powinien być dostępny dla Twego męża na każde zawołanie,bez głupich pytań o zabezpieczenie. Myślę, że znaczy to, że nie kochasz swego męża, a on jest dla ciebie za dobry.Przestań być taka samolubna ! Może uda Ci się to Mu wynagrodzić seksem oralnym i miłym posiłkiem.



6
P: Mój mąż zawsze ma orgazm, a potem odwraca się plecami do mnie i zasypia nigdy do końca nie zaspokajając mnie.

O: Nie jestem pewna czy zrozumiałam Twoje pytanie. Może zapomniałaś ugotować mu dobrego posiłku ?

i byscie sie zastanowi nad podpunktem 2 :D:D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob lip 08, 2006 9:16 pm

Ja nie wiem nad czym się zastanawiać w punkcie 2. :-P chyba jedynie nad posiłkiem :-P Ale odpowiedzi są tendencyjne, nie powiem ^^ Byłbym wdzięczny za przesłanie linka do strony z tymi wybrykami ;-)

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 12:18 pm

Cochlea pisze:. Sperma pomoże Ci schudnąć i jest świetna na cerę.
hehe... nie wiedziałam o tym 8-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 09, 2006 1:26 pm

Skoro już wiesz, czy to znaczy, że wezmiesz pod uwagę stosowanie takich maseczek?? :-P

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 1:30 pm

xTrollx pisze:Skoro już wiesz, czy to znaczy, że wezmiesz pod uwagę stosowanie takich maseczek?? :-P
a ja myślałam,że to doustnie się stosuje 8-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 09, 2006 1:43 pm

Wszystko zależy od okoliczności, doustnie TEŻ :roll:

Zauważyliście, że do każdego punktu jest porada dotycząca żarcia? :-P Czyżby to była jedyna konkretna rzecz jaka interesuje facetów?? :-P

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 09, 2006 3:24 pm

Żarcia? Ja tam wyczytałem, że wszędzie lub niemal wszędzie jest prośba o stosunek oralny ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 4:02 pm

xTrollx pisze:Zauważyliście, że do każdego punktu jest porada dotycząca żarcia? :-P Czyżby to była jedyna konkretna rzecz jaka interesuje facetów?? :-P
Sol pisze:wszędzie lub niemal wszędzie jest prośba o stosunek oralny ;)
mężczyźni są tacy nieskomplikowani :lol:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 09, 2006 7:18 pm

właśnie, skoro jestesmy tacy nieskomplikowani, tylko czytajcie i uczcie się, nie rozumiem po co masa tematów jak poderwać faceta, jak zwrocic na siebie uwagę, jak są tutaj konkretne i skuteczne odpowiedzi :mrgreen:

Cochlea

Post autor: Cochlea » pn lip 10, 2006 10:52 am

tam w punkcie 2 chodzilo chyba o zwierzeca sperme :D:D

ODPOWIEDZ