Małe wyjaśnienie czemu mnie nie było i dlaczego miałam bana.

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

Małe wyjaśnienie czemu mnie nie było i dlaczego miałam bana.

Post autor: Kasiak » pn lip 24, 2006 5:52 am

Siedziałam sobie w pracy i czytałam wasze posty. W pewnym momencie przełożona zadzwoniła i powiedziała żebym na chwilę do niej przyszła. Myślałam, że może znów chce, żebym poszła jej na dół do kiosku po papierosy więc nie wylogowywałam się, wyłączyłam jedynie monitor. Jednak to nie była chwila...nie było mnie w pokoju przezjakieś 3-4 h. Kiedy przyszłam, nie patrzyłam już na forum, tylko wyłączyłam kompa, bo musiałam iść do domu. Następnego dnia zobaczyłam, że jestem zablokowana. Nie wiedziałam czemu. Chciałam wyjaśnić tą sytuację, więc napisałam do admin'a z zapytaniem "Czemu jestem zablokowana?" W odpowiedzi usłyszałam, że wykasowałam dużo tematów. Tylko, że to nie byłam ja. Podejrzewam, że w czasie, kiedy mnie nie było w pokoju, ktos pracował na moim kompie...i pousówał posty. Nie wiem kto i nie wiem czemu tak zrobił. Trochę trwało wyjaśnianie wszystkiego, no ale już jestem. Jedno wiem...już nigdy nie zostawie tu włączonego kompa, jak będę wychodziła.

Wszystkich poszkodowanych przepraszam.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 24, 2006 7:05 am

Nie będę komentował tego posta.
Interesują mnie tylko dwie sprawy - co sądzi na ten temat admin i dlaczego trwało to aż miesiąc??

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn lip 24, 2006 7:14 am

xTrollx pisze:co sądzi na ten temat admin i dlaczego trwało to aż miesiąc??
...na ten tematy wypowie się admin jak tu zaglądnie.

/xTrollx: właśnie na to liczę... ;]
Ostatnio zmieniony pn lip 24, 2006 7:18 am przez Kasiak, łącznie zmieniany 1 raz.

kirke

Post autor: kirke » pn lip 24, 2006 7:29 am

TRoll- skarbie ... ty byś się lepiej ucieszył,że wróciła,a nie siał ziarnka podejrzliwości :evil:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 24, 2006 7:31 am

Ależ ja się cieszę :mrgreen: Z tej okazji zapraszam wszystkich na browar :P
Ale póki co ciekawi mnie zdanie admina, domyślam się, że za dużo nie będzie się różnić od wypowiedzi Kasiak, ale co dwa słowa to nie jedno :-P

ODPOWIEDZ