Lep na muchy :-)

Żarty, dowcipy, kawały, śmieszne fotki - wszystko co jest związane z dobrym humorem.
harry203

Lep na muchy :-)

Post autor: harry203 » ndz maja 13, 2007 5:22 am

Nowa reklama efekt AXE- jka zwykle śmieszna i zachęcająca do kupna :mrgreen:

http://www.efektaxe.pl/efektaxe/

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » ndz maja 13, 2007 11:00 pm

ja nie widzę w niej nic śmiesznego.. :-P
i co te szalone kobiety czuły zapach tego dezodorantu z odległości kilku km :-P
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt maja 15, 2007 4:51 pm

Jak to nic śmiesznego - ten facet perwersyjnie spryskujący się axe, ten jego uśmiech, wszechobecna ekstaza i w ogóle :D najciekawsze są takie 'niedokończone' reklamy, zmuszające do użycia wyobraźni ^^ //pamiętacie jakieś gumy do żucia? airwaves czy winterfresh, z tym kolesiem, co mu się sutki wydłużyły? I na końcu winda się zamyka, a ten solidnie wyposażonej przez naturę dziewczynie proponuje drażetki? ^^ To samo ^^//
Założę się, że tę reklamę nakręcił jakiś facet - przecież to aż bije po oczach, typowy męski scenarisz, coś się dzieje, akcja bla bla bla i dziewczyny pędzące w bikini xD

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » wt maja 15, 2007 5:13 pm

Hmm ciekawe ile zapłacili tym facetkom za bieganie w bikini ; ) Też bym się mogła przebiegnąć xD

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr maja 16, 2007 11:11 am

jagodziczek pisze:Hmm ciekawe ile zapłacili tym facetkom za bieganie w bikini ; ) Też bym się mogła przebiegnąć xD
eee a mi się nie podoba. cycki im strasznie skaczą i wcale nie wyglądają na jędrne tylko jakieś obwisłe :-P nie wspomnę już o tych wystających żebrach u co poniektórych. do takiej reklamy mogliby ładniejsze kobietki wybrać ;-)
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr maja 16, 2007 2:47 pm

kobieta pisze:nie wspomnę już o tych wystających żebrach
Fakt, widocznie mało płacili :P A tak propos jestem ciekawy, czy te panienki rzeczywiście namiatały przez jakąś puszczę, czy wstawiono je do puszczy przez jakiegoś blueboxa ;P Bo jeśli tak, to czysty teren musiał być, żeby na boso zasuwały ... I tak pewnie 3/4 została dorobiona komputerowo :P

harry203

Post autor: harry203 » śr maja 16, 2007 5:11 pm

kobieta pisze:
eee a mi się nie podoba. cycki im strasznie skaczą i wcale nie wyglądają na jędrne tylko jakieś obwisłe :-P nie wspomnę już o tych wystających żebrach u co poniektórych. do takiej reklamy mogliby ładniejsze kobietki wybrać ;-)
Co nie podoba się jednym u innych robi za skarb :-P

Darka93

Post autor: Darka93 » czw maja 17, 2007 2:23 pm

Co nie podoba się jednym u innych robi za skarb :-P
Zgadzam sie :-P

ODPOWIEDZ