Cala prawda o naszym kochanym kraju

Żarty, dowcipy, kawały, śmieszne fotki - wszystko co jest związane z dobrym humorem.
ozeh

Cala prawda o naszym kochanym kraju

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 1:02 pm

oto cytat znaleziony na bashu. smieszny ale dajacy sporo do myslenia.
<Elle> Artykuł w jednej z francuskich gazet... "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"
odpowiedz jest prosta :idea: Polak potrafi
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez ozeh, łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn mar 20, 2006 4:27 pm

Nie będe się rozpisywał. 100% prawdy.

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 8:18 pm

bo nosi plecak ze slownikami :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 12:41 pm

A kto by się nieśmiał, skoro w sejmie robi się takie bydło, że świnie się za nich wstydzą.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz cze 18, 2006 7:05 pm

A ja mam text: Polska w świecie terrorystów

Dzień 1.
Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem
razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu. Wody nie ma.

Dzień 2.
Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o
samochodzie-pułapce, poszliśmy prawdzić co się stało. Na szybie
przyklejona była kartka zapraszająca nas do skorzystania z usług; Rity,Loli, Sylwii .... i innych. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki,
pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili
nas łysi panowie w spodniach z paskami.

Dzień 3.
Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie.Mają nam
przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Skorzystaliśmy z usług Loli iSylwii. Coś nas swędzi. Pobili nas łysi panowie. Olazeherowi odpadł, a
Al-Muzharedinowi uschło jedno.

Dzień 4.
Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia.Chrześcijański,
polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł?
Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju.
Nie pobili nas łysi panowie,bo siedzimy w domu.

Dzień 14.
Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj
sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z
instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Weszliśmy do
przejścia podziemnego. Pobili nas łysi panowie. Jak uciekaliśmy to pogubilśmy się.
Olazeherow wpadł na tory i musiał dodatkowo uciekać przed pociągiem -
dobiegł do Dworca Zachodniego. Ja wylądowałem w Kabatach. Jak
przedzierałem się do miasta to widziałem lotnisko. Może by tak lotnisko ...?
Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się - nie wiadomo czy dlatego, żeuschło mu drugie, czy co?

Dzień 15.
Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Na
poczcie pobili nas łysi panowie.
Pojechaliśmy na akcje na lotnisko. Jak wracałem z lasu to je widziałem.
Teraz nie mogliśmy trafić, mimo tego, że jechałem zgodnie z
drogowskazami.
Albo wybudowano je w nowym miejscu, albo wysadził je już ktoś
wcześniej, bo na mieście był straszny chaos i wielkie korki. Ja byłem z Ritą. Mampryszcze. Planujemy wykorzystanie Rity , Sylwii i Loli w naszych
akcjach.
Wąglik przy nich, to tyle co nic.

Dzień 16.
To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków
wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i
podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 17.
Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw przewrócił się na ziemię, bo poślizgnął się na Hot-dogu, potem ukradli mu bombę, na koniec pobili go łysi panowie.

Dzień 18.
Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych
zamachów.
Ogłoszono wyniki wyborów do polskiego parlamentu i na prezydenta.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 19, 2006 7:19 am

No :-D ten tekst jest dobry. Cała prawda...zamachowcuy nie mają szans u nas...szczegolnie z łysymi panami w paski. Ale tekst bardzo mi się podobał. Szczeólnie po wyborach...to jak by mieli przyjachać, to by se w łeb szczelili.

ant

Post autor: ant » wt cze 20, 2006 5:20 pm

Powody, dzięki którym możemy być z siebie (jako Polaków) dumni.

Powód 1

Jeden z mieszkańców Katowic chciał w lombardzie zastawić swojego syna.

Powód 2

Jako pierwsza nacja na świecie, opracowaliśmy sposób na picie denaturatu, płynu borygo, kwasu siarkowego i wody kolońskiej.

Powód 3

Grabarz z Krakowa miał we krwi 9,5 promila alkoholu i przeżył. Mieszkaniec Wrocławia w 1995 r. osiągnął absolutny medyczny rekord świata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczył trzykrotnie śmiertelna dawkę. Zmarł w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym. (hmmm ciekawe, czy kierował ? )

Powód 4

W zachodniej Europie pojawiają się alkohole z ostrzegawczym napisem:
"Dawka śmiertelna 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków!"

Powód 5

Tadeusz Kościuszko tak się spił pod Maciejowicami (1794), ze zapomniał wziąć mapy i nie mógł dowodzić bitwa. Dlatego Polacy ponieśli klęskę w starciu z rosyjskimi wojskami.

Powód 6

Andrzej K. jest rekordzista świata w szybkości picia piwa. Pół litra piwa wypija w 3 sekundy.

Powód 7

Polska kupuje piasek i żwir w Republice Południowej Afryki.

Powód 8

Pewien mieszkaniec Warszawy w izbie wytrzeźwień przebywał 335 razy, za każdym razem przynajmniej 8 godzin. Jak wyliczył, jego przymusowy areszt trwał minimum 2680 godzin (prawie 112 dni).

Powód 9

Pewien reprezentant Polski w kulturystyce 500 razy przekroczył medyczna normę testosteronu w organizmie zdrowego mężczyzny.

Powód 10

Władysław Reymont, autor "Chłopów", nie pojechał w 1924 roku do Sztokholmu po odbiór nagrody Nobla, gdyż nie mógł wytrzeźwieć. Pisarz zmarł rok później z powodu alkoholizmu.

Powód 11

Polacy chorzy na raka krtani wymyślili sposób palenia papierosów przez rurkę w tchawicy.

Powód 12

Jedna na 100 Polek przyznaje się, ze uderzyła męża. I to wielokrotnie!

Powód 13

W marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, który uciekł z cyrku, zastrzelono weterynarza.

Powód 14

Wśród honorowych obywateli Wrocławia wciąż figurują:
Adolf Hitler, Joseph Goebbels i Hermann Goring.

Powód 15

Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego dwa razy uciekli z prosektorium. Mężczyzna, będąc w stanie kompletnego upojenia alkoholowego, nie dawał żadnych oznak życia. Lekarze, nie mogąc wyczuć pulsu, stwierdzali zgon.

Powód 16

Anna K. z Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata wiezienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.

Powód 17

W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwornie fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, ze są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów fałszywe "zielone" wykonane zostały staranniej niż ... autentyczne banknoty.

ozeh

Post autor: ozeh » pt cze 23, 2006 8:02 pm

wniosek nasuwa mi sie tylko jeden POLAK POTRAFI.

ODPOWIEDZ