zycie seksualne internautow

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

zycie seksualne internautow

Post autor: martenka » śr mar 17, 2010 5:28 pm

wrzucam linka z wynikami bardzo ciekawego badania , ktore przeprowadzono na internautach . Ankieta autorstwa prof. IZdebskiego, dotyczyla zycia seksualnego internautow. ciekaw jestem co sadzicie, czy mamy powody do dumy? a moze powinnismy sie czegos wstydzic? np tego,ze zdradzamy sie na potęgę?? http://konferencja.imagetv.pl/download/ ... ntacja.pdf

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » wt kwie 13, 2010 2:27 pm

zawsze się ludzie zdradzali, teraz po prostu moralność uciekła, i ludzie nie wstydzą się do tego przyznać

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt kwie 13, 2010 5:17 pm

Mężczyźni zawsze będą traktować zdradę na sportowo, liczy się dla nich wynik. Kobiety zaczynają ich w tym doganiać. Przykre to bardzo :(
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » wt kwie 13, 2010 8:25 pm

Oj nie , ja nadal wierzę, że mężczyzna który zdardza, nie zawsze mu chodzi o zaliczenie kolejnej panienki, tylko ja wiem, jakąś bezradność czy poszukiwanie,

wolałabym zeby tak było : )

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr kwie 14, 2010 9:58 pm

To chyba kwestia wieku - do pewnego można sobie pozwolić na sport... Potem to już miękka sprawa...

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » czw kwie 15, 2010 4:40 pm

Nie lubię tematu zdrady, ja nie zdradzam i mam nadzieję że nie zostanę zdradzona. Dbam o siebie, staram się o urozmaicenia w łóżku, okazuje partnerowi zainteresowanie, nie odmawiam małych eksperymentów itp. Nie daje mu powodów do zdrady, jeśli to zrobi to będzie tylko jego wina i będzie znaczyło że nie był mnie wart. Mam nadzieję że nie zrobi tego gdy będziemy po ślubie i z dzieckiem na koncie bo i tak odejdę, ale na pewno będzie to trudniejsze niż było by teraz.

ODPOWIEDZ