Włosy na klacie są sexy?

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.

Czy włosy na klacie są sexy?

Tak
10
29%
Nie
12
35%
Nie mam zdania
12
35%
 
Liczba głosów: 34

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Włosy na klacie są sexy?

Post autor: AdminNarkoza » sob kwie 14, 2007 1:34 pm

Witam.
Zastanawiam się czy włosy na klacie są sexy ( pytanie do płci pięknej:) ) .
Niektóre kobiety nienawidzą włosów w tym miejscu, niektóre uważają wręcz przeciwnie.
Jak to w końcu jest?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony sob kwie 14, 2007 6:12 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

shoah

Post autor: shoah » ndz kwie 15, 2007 12:22 am

obrzydza mnie jakiekolwiek nadmierne owłosienie:P ale też w sumie taka całkiem goła klata to tez mi sie nie podoba.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » ndz kwie 15, 2007 10:58 am

jak dla mnie nie ma to aż takiej różnicy. facet może mieć łysą klatę i być sexi, może mieć też owłosienie. z reguły chyba tak jest, że blondyni albo mają skąpe owłosienie tam, albo w ogóle. natomiast bruneci na ogół sporo tych włosków posiadają na klacie.
klata - dowolnie. jedyne czego nie trawię to włosy na plecach :shock:
Life hurts...

shoah

Post autor: shoah » ndz kwie 15, 2007 11:43 am

kobieta pisze:jedyne czego nie trawię to włosy na plecach :shock:
oj taak... albo na ramionach :D

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz kwie 15, 2007 4:24 pm

Włoski na klacie mogą być sexy, ale nie może być ich za dużo xD Zarówno jak panie w powyższych postach nie lubię włosów na plecach i ramionach ;PP

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz kwie 15, 2007 5:38 pm

kobieta pisze:z reguły chyba tak jest, że blondyni albo mają skąpe owłosienie tam, albo w ogóle. natomiast bruneci na ogół sporo tych włosków posiadają na klacie.
klata - dowolnie.
Nie wiem skąd takie teorie się u Ciebie biorą. Ja jestem brunetem i mam kolegę blondyna, który jest kilka razy bardziej owłosiony ode mnie. Ja tam się cieszę :-D
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » ndz kwie 15, 2007 6:08 pm

Sol pisze: Nie wiem skąd takie teorie się u Ciebie biorą. Ja jestem brunetem i mam kolegę blondyna, który jest kilka razy bardziej owłosiony ode mnie. Ja tam się cieszę :-D
no cóż, napisałam: 'chyba z reguły jest tak', mogę się mylić :-P
aż tyle facetów bez koszulek nie widziałam :-D może kiedyś jak będę na plaży to będę obserwować i sprawdzę tę moją teorię.

a Wy faceci - wolelibyście być bujnie owłosieni na klacie czy raczej łysi w tym miejscu :?:
Life hurts...

mruu

Post autor: mruu » ndz kwie 15, 2007 6:16 pm

dla mnie nie ma w nich nic sexy, ale nie będę kazała owłosionemu sie golić ;)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz kwie 15, 2007 6:20 pm

Sol pisze:Nie wiem skąd takie teorie się u Ciebie biorą. Ja jestem brunetem i mam kolegę blondyna, który jest kilka razy bardziej owłosiony ode mnie. Ja tam się cieszę :-D
Cóż, naukowa (?) teoria powstania blond włosów potwierdzałaby wersję kobiety. Blondynki były znacznie mniej owłosione, a jak już tu i ówdzie znalazły się kłaki to ich kolor pokrywał się z karnacją skóry. Taka lisio-sprytna manipulacja genetyczna sprawiała, że jaskiniowiec dostawał kobietę która wizualnie aż prosiła się o rozłożenie nad nią parasola troskliwej opieki :-P
a Wy faceci - wolelibyście być bujnie owłosieni na klacie czy raczej łysi w tym miejscu?
Mnie to lotto

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz kwie 15, 2007 7:38 pm

Nie wiem po co są włosy w każdym miejscu oprócz głowy. Nie widzę sensu. Duże kłaki pod pachami sprawiają, że taki facet w lato dorobi się pięknych zacieków, z klatą jest zapewne tak samo.

Mnie tam włosy nie kręcą i są zbędne.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ