Seks bez Zobowiazan

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
DaemonDevil
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 2:07 pm

Seks bez Zobowiazan

Post autor: DaemonDevil » ndz mar 30, 2008 2:25 pm

Pół roku temu uprawiałem z pewną kobieta seks bez zobowiązań. Potem ona miała chłopaka a ja w między czasie doszedłem do wniosku ,że za nic w świecie nie chciał bym mieć z nią dziecka.. Nie łaczy mnie z nią żadne uczucie ani nic w tym guscie. Niedawno sie odezwała i wyraziła chęć dalszych spotkań które miały by na celu seks ( nie ma już nikogo ) Sam skes z nią jest przyjemny ale mimo to mam wątpliwosci czy warto ? czy możliwość wpadki naprawde jest duża..
Prosze o opinie =)

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » ndz mar 30, 2008 4:15 pm

Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła zrobić to z kimś kogo nie kocham.

Coraz częściej się słyszy o seksie dwojga przyjaciół, znajomych... Skoro wam to pasuję, a nie macie partnerów to czemu nie. Tylko wiesz, łatwiej jest dwojgu zakochanych ludzi poradzić sobie z kwestią 'wpadki', niż osób, które nie widzą się razem w życiu.

Awatar użytkownika
path1989
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 13, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: path1989 » śr maja 14, 2008 10:52 am

Niepoważna pisze:Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła zrobić to z kimś kogo nie kocham.
Święta prawda - hmm wszystko zależy od Ciebie jeśłi taki układ Ci odpowiada to droga wolna. Jednak faktycznie gdyby coś nie poszło i dziewczyna zaszłaby w ciążę mielibyście spory problem - Jeśli masz ochotę na seks bez zobowiązań to zastanówcie sie dobrze nad sposobem zabezpieczani gumki są skuteczne ale mogą pęknąc, obsunąc sie. Tabletki są ok tylko dziewczyna musi wyrazic chęc by brac. Ale jak wiemy nie ma takiego środka anty który daje 100% pewności. :-|

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob maja 24, 2008 9:30 am

Jest taki środek który zapewni Ci w 100 % bezpieczeństwo ^^ to brak seksu ^^ wtedy jesteś bezpieczna na 100 % a nawet więcej ^^

Seks bez zobowiązań jest w sumie dobry i chyba wiele osób z takich rozwiązań korzysta z tego co widziałem i słyszałem to trochę ludzi znam co takie coś preferują ... nie wychodzą na tym najgorzej tylko nie wiem czy to nie jest obrzydliwe ^^ no ale każdy lubi coś innego ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » pn maja 26, 2008 3:02 pm

No cóż... Do układu typu FF trzeba mieć imho mocną psychikę. Sama nie potrafiłabym. Najlepiej dobrze znać tą osobę... Nigdy też nie możesz być pewien, że któraś ze stron nie przywiąże się, poczuje więcej - to dość duże ryzyko. A co do ryzyka wpadki - dobra antykoncepcja nie jest zła, najlepsze jak wiadomo są tabletki, ale dokładnie - dziewczyna musi wyrazić zgodę.
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » wt maja 27, 2008 2:43 pm

Jak tak sobie pomyślę, to jakoś nie przychodzi mi żaden kolega, z którym bym tak mogła :-P I zgadzam się z większością, że nigdy nie wiadomo czy żadna z osób nie zaangażuje się emocjonalnie. . Zresztą sama przeżyłam coś podobnego i wiem jak strasznie boli. .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Domen18
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 20, 2008 5:06 pm
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Domen18 » wt maja 27, 2008 6:24 pm

Też tak sądzę. Ja bym tak nie mógł.
Everytime you look in future... it's change...

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » sob sie 09, 2008 4:08 pm

DaemonDevil pisze:Pół roku temu uprawiałem z pewną kobieta seks bez zobowiązań. Potem ona miała chłopaka a ja w między czasie doszedłem do wniosku ,że za nic w świecie nie chciał bym mieć z nią dziecka.. Nie łaczy mnie z nią żadne uczucie ani nic w tym guscie. Niedawno sie odezwała i wyraziła chęć dalszych spotkań które miały by na celu seks ( nie ma już nikogo ) Sam skes z nią jest przyjemny ale mimo to mam wątpliwosci czy warto ? czy możliwość wpadki naprawde jest duża..
Prosze o opinie =)
Moje wewnętrzne JA mówi: to troszkę chore. Jeszcze jakiegoś syfa załapiesz. No chyba, że rodzice Ci pozwolą, to wtedy oni będą dźwigać za to odpowiedzialność. Zapytaj się ich.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz sie 10, 2008 5:51 pm

Seks bez zobowiązań? Zależy dla kogo. Ja np. mogłabym to zrobić z osobą, którą darzę naprawdę wielkim uczuciem czyt. miłość. A zresztą - robienie tego z kim popadnie ( bez zobowiązań ) to nie szanowanie samego siebie.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
rawson10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 8:57 am
Kontakt:

Post autor: rawson10 » ndz wrz 21, 2008 9:58 am

olka080 pisze:A zresztą - robienie tego z kim popadnie ( bez zobowiązań ) to nie szanowanie samego siebie.


Z tym sie zgodzę,bo to już nie jest seks tylko puszczanie sie (z kim popadnie).Ale przeważnie dotyczy to kobiet.

ODPOWIEDZ