pytanie do płci żenskiej

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Diablica

pytanie do płci żenskiej

Post autor: Diablica » ndz lip 16, 2006 12:19 pm

to że mezczyżni myslą ze oczy mamy na wyskości biustu to fakt i dlatego rozmawiając z nami patrzą nam "prosto w oczy" :lol: :mrgreen: a czy wam zdarza sie zjechać wzrokiem na wysokość jego przyrodzenia


ja jak kiedyś tak zrobiłam to zaczełam współczuć jego dziewczynie~~tam chyba nic nie było :shock: :-P

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 16, 2006 12:26 pm

Diablica pisze:ja jak kiedyś tak zrobiłam to zaczełam współczuć jego dziewczynie~~tam chyba nic nie było :shock: :-P
wredna jesteś... 8-)

ja tam wolę pośladki... 8-)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz lip 16, 2006 1:58 pm

kirke pisze:ja tam wolę pośladki... 8-)
A jak podczas rozmowy podziwiasz pośladki partnera? każesz mu wykonać zwrot o 180°? :-D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 16, 2006 5:50 pm

Diablica pisze:to że mezczyżni myslą ze oczy mamy na wyskości biustu to fakt
to nie jest fakt tylko pomówienie, albo zwykłe uogólnienie, ja tak nie robię - z faktu nici.
Diablica pisze:a jak kiedyś tak zrobiłam to zaczełam współczuć jego dziewczynie~~tam chyba nic nie było
Może patrzyłaś nie w to miejsce :lol: Poza tym nie wiem, dziewczyny myslą, że na ulicach chodzą faceci z drągami po 30 cm w stanie spoczynku... a tu zonk, muszę was z tej nieswiadomosci wyprowadzic. Za to możecie się cieszyc, bo naukowcy stwierdzają, że podczas wzwodu prącie może się wydłużyć nawet 2-krotnie.

balka

Post autor: balka » ndz lip 16, 2006 11:32 pm

aj tam dzieczyny podobno nie liczy się wielkość, ale jakość ;-)

co do zjeżdżania od czasu do czasu się zdarzy :-P ale myślę, że faceci posiadają dużo innych interesujących części ciała do podziwinia :lol: jak dla mnie oczy, oczy i jeszcze raz oczy :-) no ale...w końcu one są głębią duszy... ;-)

Tulpen

Post autor: Tulpen » pn lip 17, 2006 8:15 am

A ja tam wolę patrzeć mu w oczy.

kirke

Post autor: kirke » pn lip 17, 2006 10:59 am

misanthropiac pisze:A jak podczas rozmowy podziwiasz pośladki partnera? każesz mu wykonać zwrot o 180°? :-D
jestem naprawdę bezpośrednia....a tak na poważnie to podczas rozmowy podobnie jak TULPEN patrzę prosto w oczy 8-)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn lip 17, 2006 1:45 pm

Jak tu się nie patrzeć na biust kiedy świeci jak latarnia. Roznegliżuje się taka jedna z drugą i później się dziwi, że się jej patrze w cycki. To niech zakłada golf, to będę patrzył w oczy.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » pn lip 17, 2006 4:46 pm

Sol pisze:To niech zakłada golf
najlepiej przezroczysty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pn lip 17, 2006 4:51 pm

A czemu dziewczyny noszą stanik a chłopcy nie?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ODPOWIEDZ