Prezerwatywy

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Prezerwatywy

Post autor: Moreno » ndz mar 23, 2008 8:02 pm

Jakie Prezerwatywy Sa najlepsze? Jakiej Firmy? Macie jakies swoje Ulubione które mozecie polecic?

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn mar 24, 2008 6:25 pm

No to tak jako dziewczyna preferuje wszystkie te supercienkie i najlepiej nawilżane prezerwatywy :-) Mimo, że ten środek nawilżający to tak naprawdę pic na wodę :x Pamiętam też, że baaardzo miło wspominam Max Love Unimila :roll:
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Moreno » pn mar 24, 2008 6:29 pm

no fakt to ze dziewczyny lubia te super cienkie to tak.. ty ja zdeka boje sie takich "supercienkich" :P

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn mar 24, 2008 6:41 pm

W takim razie warto mieć supercienkie z środkiem plemnikobójczym. A te Max Love to są takie z wypustami, jakby ktoś nie wiedział ;-)
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Moreno » pn mar 24, 2008 10:45 pm

hmm jeszcze takich nie uzywalem... :P w najbliszym czasie postaram sie xD Ale Kurde One takie super cienkie... jak pęknie to bedzie lipa :/ chociaz to jest testowane i wogule ale ja bede sie bal zdeczka :lol:

Awatar użytkownika
Kurasa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 11:29 am

Post autor: Kurasa » wt mar 25, 2008 2:36 pm

A dlaczego polecasz te supewr cienkie? bo wtedy jest większa adrenalizna podczas stosunku? :lol:

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » wt mar 25, 2008 4:24 pm

Kurasa, nie :-P Jakoś nie wydaje mi się, że mogą pęknąć (tzn. wydaje mi się mogą, ale tak samo jak te standardowej grubości) :-P
A lubię je ponieważ jest naturalniej, mam wrażenie, że nie czuć ich aż tak bardzo. . . Bo jednak nic nie zastąpi sexu bez gumek :-D
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Moreno » wt mar 25, 2008 5:18 pm

CiotkaDobraRada A Jakiej Firmy sa te co ty stosujesz? :) Moze sie skusze na nie :)

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr mar 26, 2008 3:15 pm

Mój chłopak stosował jakieś takie dziwne, które się kupuje na stacji benzynowej, bo one fajnie przylegają i są profilowane. Tylko właśnie nie pamiętam nazwy (granatowe opakowanie z narysowaną związaną babą i facecie z chustą na oczach xD).

Ale. . . Powyżej ciągle pisałam o Max Love, które są UNIMILA, jak pisałam dokładnie wyżej ;-)
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Moreno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Moreno » śr mar 26, 2008 3:50 pm

No to bede musial poszukac na Esso :D :))

ODPOWIEDZ