po pieszczotach.....

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Jakub

po pieszczotach.....

Post autor: Jakub » pn lut 19, 2007 5:58 pm

mam 15 lat. mam problem masturbuje sie juz okolo 4 lat ale od kad zaczelem z dziewczyna rozmawiac o sprawach intymnych i piescic sie jest mi to nie potrzebne. ale po pieszczotach zauwarzam ze moj czlonek jest mokry lepka substancja. co to oznacza?

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn lut 19, 2007 6:56 pm

Oznacza to tyle że jestes podniecony i to mocno, no badz co badz dorastasz.

Jakub

Post autor: Jakub » pn lut 19, 2007 7:06 pm

ale czy to chodzi tylko o to ze sie podniecilem czy to byl wytrysk ? ma to jakies znaczenie z tym ze sie masturbowalem ? czy bede mial jakies klopoty z tego powodu w przyszlosci ?

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn lut 19, 2007 7:48 pm

Hmmmm no to wyglada mniej wiecej tak:
Po czterech latach masturbacji powiniens rozróżnić podniecenie od orgazmu. Bynajmiej to mogl byc tylko albo płyn przedejakulacyjny(śluz) albo sperma. No nie ma to za bardzo związku z twoim 4 letnim doświadczeniem masturbowania sie ot poprostu dorosłes i to jest normalne ,każdy facet tak ma. Jedyny kłopot jaki moze wystapic od tych 2 wydzielin to dziecko nic wiecej.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt lut 20, 2007 12:19 pm

Machidiel dobrze rzecze ;-)
Widocznie wlazłeś w kolejny etap dojrzewania, ów wydzielina poprzedza wytrysk, aczkolwiek zawiera również plemniki, jak sperma, toteż w niektórych sytuacjach należy uważać...
Z tego powodu nie powinieneś mieć kłopotów w przyszłości, wręcz przeciwnie, gdyby do takich 'sytuacji' (lol) nie dochodziło, to dopiero miałbyś problem.

Jakub

Post autor: Jakub » wt lut 20, 2007 6:32 pm

wielkie dzieki

Awatar użytkownika
kot
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 08, 2011 10:55 am

Re: po pieszczotach.....

Post autor: kot » pt lip 08, 2011 10:56 am

Poczytajcie se o jakości ludzkiej spermy :P http://seksbaza.com

ODPOWIEDZ