pierwszy raz

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
syrenka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

pierwszy raz

Post autor: syrenka24 » pn sty 19, 2009 7:42 pm

Mam takie pytanko nieweim czy juz bylo ale napisze.

Czy podczas waszego pierwszego razu(seks) czy bardzo krwawilyscie czy troche tylko? i czy was bolalo i ile czasu krwawilyscie?

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn sty 19, 2009 9:24 pm

Więc powiem Ci tak, że ja jeszcze jestem przed, ale moje znajome dużo mi o tym opowiadały i powiem na ich przykładach. Podobno nic nie boli, kiedy jesteś odprężona na 100% procent i musisz się bardzo rozkoszować i ekscytować tym momentem. Nie krwawiły absolutnie. Nie bolało podczas ani po. Zero krwi i zero bólu. ;-) Tylko wiesz to zależy kto i jak się do tego zabierze. Musisz być tego pewna. I każde ciało inaczej reaguje ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn sty 19, 2009 11:48 pm

Rosia pisze:Więc powiem Ci tak, że ja jeszcze jestem przed
Przed pierwszą setką chyba łóżkowych dewiacji :>
Rosia pisze:ale moje znajome dużo mi o tym opowiadały i powiem na ich przykładach
nie ma to jak ploteczki
Rosia pisze:Podobno nic nie boli, kiedy jesteś odprężona na 100%
no ty masz wprawę akurat :>
syrenka24 pisze:Czy podczas waszego pierwszego razu(seks) czy bardzo krwawilyscie czy troche tylko?
Naturalnie że dziewczyna krwawi tu nie ma żartów ja pamiętam taką jedną wiadro krwi tyle litrów spuściła z siebie że zemdlałem z wrażenia :> więc uważaj co chcesz zrobić :>

Z drugiej strony ty syrenka masz zjechane tylko takie tematy zakładasz
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
syrenka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: syrenka24 » wt sty 20, 2009 12:00 am

Oj pyskaty co Ty nie powiesz :-D

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 20, 2009 5:49 pm

syrenka24, w ogóle go nie słucha co do tej krwi. Chłopaczyna pewnie miał nie fart i laska mu troche pokrwawiła i ten się przestraszył. ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt sty 20, 2009 6:07 pm

Rosia pisze:syrenka24, w ogóle go nie słucha co do tej krwi. Chłopaczyna pewnie miał nie fart i laska mu troche pokrwawiła i ten się przestraszył
tylko ty wzięłaś to na serio .. tylko ty jesteś tak ograniczona umysłowo .. żaden normalny człowiek by tego nie wziął na poważnie ale ty jesteś inna;-) właśnie to udowodniłaś ;-0
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 20, 2009 6:12 pm

tylko ty wzięłaś to na serio .. tylko ty jesteś tak ograniczona umysłowo .. żaden normalny człowiek by tego nie wziął na poważnie ale ty jesteś inna;-) właśnie to udowodniłaś ;-0
_________________
Wiesz, wszystko co tutaj odbiega od prawdy, zawsze jakieś fantazje uruchamiasz, więc nie chciałam cie wybudzać z tej nieświadomości, ale widze, ze sam sobie znakomicie poradziles.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt sty 20, 2009 6:14 pm

Rosia pisze:Wiesz, wszystko co tutaj odbiega od prawdy, zawsze jakieś fantazje uruchamiasz, więc nie chciałam cie wybudzać z tej nieświadomości, ale widze, ze sam sobie znakomicie poradziles
Nie odwracaj kota ogonem ;-) jesteś tylko ograniczona umysłowo ;-) dużo ludzi jest takich jak ty ;-) twoj chłopak ;-) bedzie dobrze ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
CinCinGirl
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: pn sty 19, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: CinCinGirl » wt sty 20, 2009 7:02 pm

ja nie pamietam zeby mnie cokolwiek bolalo, albo jakas krew... radze sie najpierw troche napic to bedzie latwiej ;] no ale oczywiscie musisz byc pewna ze tego chcesz!! i dowiedziec sie jak sie gumek uzywa ;]
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba
Niegrzeczne dziewczynki dostaną się wszędzie.

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 20, 2009 8:59 pm

Pyskaty pisze:Nie odwracaj kota ogonem
nie lubie kotów.
Pyskaty pisze:dużo ludzi jest takich jak ty
nie. każdy jest odmienny. Nawet ty.

ODPOWIEDZ