Nagła rozkosz.

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Kasiak

Nagła rozkosz.

Post autor: Kasiak » sob kwie 15, 2006 1:35 pm

Niektóre kobiety przeżywają orgazm bez żadnego wysiłku(szczęściary). Oto spowiedź kilku z nich:

1. Usnęłam w pociągu i przyśniło mi się, że uprawiam gorący sex z moim ex chłopakiem. Obudziłam się dokładnie w tym momencie, kiedy we śnie przeżywałam orgazm. Czułam, że mam rumieńce na twarzy i jestem rozpalona. Zrobiło mi się strasznie wstyd, bo pasażer siedzący naprzeciw mnie bacznie mi się przyglądał…

2. Poszłam na masaż, a ponieważ moja masażystka miała wolne, zajął się mną nowy masażysta. Był naprawdę przystojny, więc jeszcze nim mnie dotknął, już mi się bardzo podobał. Do tego miał najcudowniejsze dłonie pod słońcem. Kiedy zaczął masować wewnętrzną stronę moich ud, poczułam nagle ciepło w dole brzucha. I Bach! – Miałam orgazm. On zupełnie się tym nie przejął – teraz wydaje mi się, że coś takiego zdarzyło mu się nie po raz pierwszy.

3. Na aerobiku instruktorka kazała nam ćwiczyć nożyce. Każdy chyba wie na czym to polega. Ten ruch zaczął mnie podniecać, czułam, jak uda ocierają się o siebie i zanim się spostrzegłam, miałam orgazm.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt kwie 18, 2006 5:14 pm

A ty z kąd o tym wiesz? Czyżbyś coś takiego przeżywał kiedyś?? :-P ;-)

Hoxo

Post autor: Hoxo » ndz kwie 23, 2006 2:24 pm

to ja slepy jestem

Hoxo

Post autor: Hoxo » wt kwie 25, 2006 5:34 am

koto zadko chodzi ten zadko chodzi ale napewno nie jak wstan spod monitora i ujzysz ta osobe

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt kwie 25, 2006 4:43 pm

Kasiak, zrób coś dla mnie.
Poćwicz nożyce, ok?

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw kwie 27, 2006 8:23 pm

admin pisze:Kasiak, zrób coś dla mnie.
Poćwicz nożyce, ok?
Możemy o tym pogadać...ale musimy się spotkać w cztery oczy :-P 8-)

Ale wiesz co ? Tak sobie myślę, ze jak chcesz żebym robiła te nożyce...to musisz mi pomóc :-P
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Kasiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt kwie 28, 2006 3:18 pm

Powiem ci ozyrys to co wszystkim...: Ja jestem grzeczną dziewczynką :mrgreen: ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » sob kwie 29, 2006 11:26 am

:-P ...niemorlalne, to mogłoby być branie kasy za życie...a to to chyba była tylko kusząca propozycja...Jak myślisz? A poza tym to admin chyba nie chce z niej skorzystać, bo nic nie odpisał, więc sprawa chyba jest zakończona...niestety :cry:

Hoxo

Post autor: Hoxo » sob kwie 29, 2006 5:27 pm

a moze jest nie smiały

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz kwie 30, 2006 3:45 pm

Hmmm...???? Nie wiem...bo i tak on nie chce nam tego wytłumaczyć :mrgreen: Może ma coś do ukrycia? ;-)

ODPOWIEDZ