Kiedy najlepiej zacząc

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Pati

Kiedy najlepiej zacząc

Post autor: Pati » pn lip 02, 2007 2:53 pm

Mam 17 lat i jestem z chlopakiem 9 miesiecy. Oboje chcemy to zrobic bo czujemy ze nasza milosc jest mocna, ale mimo wszystko mam obawy czy to nie za szybko. Nigdy tego jeszcze nie robilam i mam lekkie obawy ale to chyba normalne. Jakie jest wasze zdanie na ten temat kiedy najlepiej zaczac wspołzycie?

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn lip 02, 2007 4:46 pm

Jeśli czujesz się gotowa i przemyślałaś to, to ja nie widzę przeszkód. Zawsze lepiej teraz z chłopakiem, którego dobrze znasz niż np za dwa lata z pierwszym lepszym ;) (i kto to mówi hihi).

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lip 03, 2007 10:28 am

Poczekaj do ślubu. Wtedy będziesz mieć pewność, że mu na Tobie zależy.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » wt lip 03, 2007 11:40 am

Sol haha jestem ciekawa jak ty czekasz do ślubu ;>

shoah

Post autor: shoah » wt lip 03, 2007 1:06 pm

ja tam tych ,którzy czekaja do slubu cenie, ale ja jednak bym tak nie mogla. ale wyznaje zasade, ze nbie mozna nic na siłe, nawet jezeli jest sie zchłopakiem, którego sie kocha i nawzajem. trzeba poczuc ten moment, serce podpowie.
ja mam chłopaka od 1,5 roku, jest z Łowicza, niedługo znowu przyjezdza no i wiem, zem gotowa

Awatar użytkownika
ja liryczne
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 5:06 pm
Lokalizacja: z półki nad łóżkiem
Kontakt:

Post autor: ja liryczne » wt lip 03, 2007 2:28 pm

No cóż, nie lubię, jak ktoś zadaje takie właśnie pytanie, bo nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. To się po prostu czuje... :):)
spadają w dół kamienne posągi człowieczeństwa

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt lip 03, 2007 5:07 pm

Ile poglądów tyle odpowiedzi na twoje pytanie się tu znajdzie.
Ja osobiście jestem raczej za odwlekaniem tego pierwszego razu, choć sam nie wiem ile ja będę w stanie wytrzymać.

Pozdrawiam i życzę podjęcia decyzji dzięki której będziesz szczęśliwa.
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 5:09 pm przez Jack, łącznie zmieniany 1 raz.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

honey

Post autor: honey » pn lip 09, 2007 8:56 pm

Skoro tyle ze sobą jesteście,to jednak musicie coś do siebie czuć.. ;) ponoć to cholernie umacnia w tej miłości.. ten wspólny pierwszy raz.Tylko wcześniej musicie o tym powaznie pogadać,bo bez tego się nie obejdzie. i nie możesz się go wstydzić..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz paź 07, 2007 2:05 pm

Jejku. . . Dlaczego? Dlaczego. . .
Powiem Ci tak, NIE JESTEŚ gotowa. . . Nie ma odpowiedniego wieku na 1 raz, ale tak wynika z Twojego postu na forum. Przecież nikt z nas, niezajomych Ci ludzi, nie powie Ci, kiedy masz zacząć. To jest sprawa TYLKO między Toba, a Twoim chłopakiem. A przy podejmowaniu tejże decyzji kieruj sie TYLKO swoimi własnymi odczuciami. My możemy tylko wyrazić nasze własne zdanie, wg mnie np. 9 miesięcy to sporo czasu, ale każdy odczuwa to inaczej.

Awatar użytkownika
niejestemzcukru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 18, 2008 10:27 pm
Lokalizacja: pudełko czekoladek
Kontakt:

Post autor: niejestemzcukru » śr lut 27, 2008 3:02 pm

Pati pisze:Jakie jest wasze zdanie na ten temat kiedy najlepiej zaczac wspołzycie?
proponuję 10 lat :D dalej sobie róbcie wyscig szczurów, kochanie ;D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D

ODPOWIEDZ