Kamasutra

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Kamasutra

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 9:50 am

Czyli azjatycka święta księga zakochanych :P Mieliście z nią styczność? Może podłapaliście parę ciekawych tricków miłosnych? ^^ Piszcie ^^

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn mar 05, 2007 5:24 pm

Wśród moich znajomych to najpopularniejszy prezent przy różnych okazjach :) Ja też dostałam na ostatnie urodziny hiahia taką z obrazkami :) :)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 7:31 pm

W sumie nie chciałbym dostać takiej bez obrazków ^^ Z moich badań wynika, że stare dzieło wchodzi w dobę nowej technologii - aktualnie już od dłuzszego czasu dostępna jest nawet kamasutra na komórkę ^^ No tak, nie ma to jak mieć pod ręką skarbnicę specyficznej wiedzy xD

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn mar 05, 2007 7:57 pm

Widziałem pare wersji tego bestselleru :mrgreen: Niektóre pozy całkiem niewykonalne chyba ze para rozciaga sie pare lat i jest bardzo gibka :-P Niektóre nie praktyczne wiecej zachodu niz przyjemnosci. A w niektórych facet musiał by mniec chyba z metrowy sprzet zeby taka pozycja dała efekt. Ale i tak miła lektura, zakfalifikował bym ja do książek typu "bawi i uczy" :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 9:30 pm

Azjaci są gibcy, te wszystkie sztuki walki, kung fu, karate etc. dla nich to pestka ^^ Jednak coś jest w powiedzeniu w zdrowym ciele zdrowy duch ^^ Zachód mógłby się wiele nauczyć od skośnych ;-) Czego kamasutra jest najlepszym przykładem :D

ODPOWIEDZ