Jak rozpalić żar anmietności

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
punky_princess

Jak rozpalić żar anmietności

Post autor: punky_princess » pn paź 16, 2006 5:46 pm

No więc chodzi mi o to jak rozpalić u chlopkaka zmysły. Tak do granic wytrzymałości :D. Ale bez stosunku :).

nelson

Post autor: nelson » pn paź 16, 2006 6:10 pm

punky_princess pisze:No więc chodzi mi o to jak rozpalić u chlopkaka zmysły. Tak do granic wytrzymałości :D. Ale bez stosunku


Moim zdaniem to troszke igranie z ogniem bo jak rozpalisz go aż za mocno to skończy się tak że weźmie Cie siłą a chyba nie o to chodzi, najlepiej jest się z nim troszke pobawić mnie najbardziej kręciło i wnerwiało zarazem jak mogłem robić to i owo ale nie do końca np mogłem całować usta całować szyje zejść jeszcze niżej ale o staniku mogłem zapomnieć bo tam mi niewolno było się zbliżać tzn zbliżałem ale dostawałem po łapach i spotykałem sie ze znakiem STOP fajna zabawa na gre wstępną ale z czasem tak zaczyna wnerwiać że facetowi przestaje sie podobać :-) taka zabawa w kotka i myszke i cigłe robienie podchodów bez należytej konsumpcji.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak rozpalić żar anmietności

Post autor: misanthropiac » wt paź 17, 2006 7:05 pm

punky_princess pisze:Ale bez stosunku
Nie da się

Pozdrawiam

Violet

Post autor: Violet » czw lis 30, 2006 5:55 pm

BANALNIE PROSTA SPRAWA!!!! np umawiasz sie z facetem, przyjezdza po ciebie, wsiadasz do samochodu i od tej pory zaczyna sie gra, w ktroej musisz byc caly czas o krok przed nim, czyli musisz go zaskawiac caly czas tym na co nie jest przygotowany i czego sie nei spodziewa, pamietajac ze faceci to wzrokowcy, musisz sie ubrac tak aby dzilas na ich wyobraznie, rozpalac ich na wstepie swim wygladem, skieruj rzmowe na sksulalne, erotyczne tematy, musisz pamietac caly czas aby mowic w ztonowanym glosem, zacznij opowaiad co cie podnica co lubiosz na co masz ochote zacznij go dotykac najpierw niby przypadkiem, potem z premedytacja pozwol sibei dotykac, dotykaj go dlonmi jezykiem ustami, pobaw sie nim troche zanim dojedzieicie w miejsce w ktore bedzieice jechac przypomni ci sie ze musisz cos jeszcze cos zaltwic, jeszcze zanim skonczycie zabawe kaz mu zatrzymac samochod, wysiadz i powiedz ze dokonczycie innym razem! Proste Nie? ty sobie spokjnie wysiadziesz a on bedzie sie masturbowal przez pol nocy

quick

Post autor: quick » czw lis 30, 2006 7:45 pm

Violet pisze:Proste Nie? ty sobie spokjnie wysiadziesz a on bedzie sie masturbowal przez pol nocy
Ona chce mieć chyba inny efekt :-P

Pozatym jaką masz pewność, że tak będzie? :-P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw lis 30, 2006 10:08 pm

quick pisze:Pozatym jaką masz pewność, że tak będzie? :-P
Zgadzam się, równie dobrze koleś może się nie zatrzymać i nie wysadzić panienki, bo wczesniej razem z samochodem i nią zatrzyma się na drzewie ... :-P

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 11:24 am

misanthropiac pisze:Nie da się


Da się ;) i uwierz to zależy jaką kobieta jest dobrą kochanką i uwodzicielką ;) Ale wtedy jest taka konsekwencja, że temu mężczyznie się zachce i to BARDZOOOOOOOO ;) i biedny będzie musiał cierpieć :( :P

ODPOWIEDZ