Jadalna gra wstępna:D

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
nata18

Jadalna gra wstępna:D

Post autor: nata18 » czw lip 20, 2006 2:22 pm

Witam:) Zapraszam do podzielnia sie swoimi przygodami i pomysłami jak można połączyc przyjemne z pożytecznym tzn. jak urozmaicić i uprzejemnić czas swojej ukochanej osobie przy użyciu artykułów spozywczych np. bitej śmietanki, czekoladki lub czegoś innego:D wiadomo jest że we dwoje zawsze lepiej smakuje i później odrazu można zrzucić nagromadzone kalorie w lepszy sposób niż męczenie się na siłowni;)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw lip 20, 2006 2:43 pm

Bitą śmietanę to najpierw trzeba zrobić ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Veiovis

Post autor: Veiovis » czw lip 20, 2006 7:47 pm

Ble... ja zniose w łóżku wszystko, ale nie jedzenko:P Smacznego :)

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » czw lip 20, 2006 10:35 pm

Obrzydliwe pomysły.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

greenka

Post autor: greenka » czw lip 20, 2006 10:42 pm

Ohyda.

ant

Post autor: ant » czw lip 20, 2006 10:49 pm

Czemu nie ?
Nie rozumiem Was . ;-p

nata18

Post autor: nata18 » pt lip 21, 2006 5:21 am

Widzę, że mój temat jak na razie ma więcej przeciwników niż zwolenników :cry: – nio cóż..nie każdemu się musi podobać .... :-) Takie zabawy są dla ludzi z wyobraźnią którzy są otwarci na nowe rzeczy, mam nadzieje, że wypowie się na ten temat jeszcze ktoś z ciekawymi pomysłami ;-) pozdrawiam

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn lip 24, 2006 10:49 pm

Dzielić to się może nie będę, bo to jest dla mnie zbyt intymne i poza łóżko nie wyjdzie, ale nie mam nic przeciwko takim zabawom, są całkiem ciekawe i przyjemne :D
Oczywistym jest, że nie każdego musi to pociągać. O gustach się nie dyskutuje.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 9:08 am

Sol pisze:Bitą śmietanę to najpierw trzeba zrobić ;)
... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z tym to nie problem...jeśli wiesz o co mi chodzi ;-) :mrgreen: :mrgreen: Mój facet uwielbia chyba jeść ze mnie...bo nieraz udawał, że coś mu wypadło na mój brzuszek lub dekold, by później specjalnie to zlizać...np. czekolada lub jakiś cukierek. Czasem chce mi dac jakiegoś cukierka lub jego gorzką herbatę z buzi do buzi...no to to kończy się dramatyczni :mrgreen: bo 3/4 ląduje na mnie i na łóżku...ale zabawnie jest czasem :mrgreen:

quick

Post autor: quick » pn lip 31, 2006 12:51 pm

Ja ze swojego skarba zjadłbym wszystko :-D

ODPOWIEDZ