Inicjacja:)

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
crisis

Inicjacja:)

Post autor: crisis » czw kwie 05, 2007 10:26 am

Pisze prace na temat zachowan seksualnych u mlodziezy, bardzo chcialabym poznac Wasze opinie na ten temat dlatego zwracam sie z goraca prosba o wypelnienie tej ankiety. Pozdrawiam:)

http://www.ankietka.pl/977/modele_zacho ... ziezy.html

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw kwie 05, 2007 10:51 am

Zrobione. Mam nadzieję, że się przydałem.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 05, 2007 11:43 am

ja też zrobiłam, chociaż troche mi brakowało do wytłumaczenia niektorych kwestii.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » czw kwie 05, 2007 3:16 pm

Ja też wypełniałam. Ale zajęło mi to troche czasu, bo przy tych pytaniach co trzeba było zaznaczyć tylko trzy odpowiedzi miałam mały problem, które wybrać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 05, 2007 3:36 pm

"zachowania seksualne młodzieży"? A co piszesz pracę o orangutanach dla Nationale Geographic?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

crisis

Post autor: crisis » czw kwie 05, 2007 4:43 pm

Sol pisze:"zachowania seksualne młodzieży"? A co piszesz pracę o orangutanach dla Nationale Geographic?

Wiesz co moze nastepna bedzie o orangutanach :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: ;-)

Dzieki wszystkim za wypelnienie ankietki :-)

ghost1511

Post autor: ghost1511 » czw kwie 05, 2007 6:18 pm

ja tez wypelnilem :-D swoja droga bardzo ciekawa ankieta :-D miejscami mnie ponownie uswiadomila iz jestem inny od wiekszosci :-P
Ostatnio zmieniony czw kwie 05, 2007 6:22 pm przez ghost1511, łącznie zmieniany 1 raz.

noname

Post autor: noname » czw kwie 05, 2007 7:54 pm

te pytania sa glupio ulozone...mge miec sympatie ale z nia ie byc...pozatym dla mnie przed rozpoczeciem wspolzycia wazne sa 3 podpunty z 4 a moge zaznaczyc jeden;/

ghost1511

Post autor: ghost1511 » pt kwie 06, 2007 1:01 pm

jagodziczek pisze:Ja też wypełniałam. Ale zajęło mi to troche czasu, bo przy tych pytaniach co trzeba było zaznaczyć tylko trzy odpowiedzi miałam mały problem, które wybrać
noname pisze:te pytania sa glupio ulozone...mge miec sympatie ale z nia ie byc...pozatym dla mnie przed rozpoczeciem wspolzycia wazne sa 3 podpunty z 4 a moge zaznaczyc jeden;/
Nie przejmuj sie jak widac tylko kobiety sie czepiaja :-P Ankieta ok :-D

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » sob kwie 07, 2007 2:58 pm

ghost1511 pisze:Ja też wypełniałam. Ale zajęło mi to troche czasu, bo przy tych pytaniach co trzeba było zaznaczyć tylko trzy odpowiedzi miałam mały problem, które wybrać
ogulnie ankieta jest ciekawa

ODPOWIEDZ