czy wiek to priorytet? help. ;*

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
karoola22
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 03, 2009 8:35 pm

czy wiek to priorytet? help. ;*

Post autor: karoola22 » wt lut 03, 2009 9:47 pm

Witam ! :-)

Chciałabym się dowiedziec o waszych opiniach na ten temat.

więc...

Jestem z chłopakiem rok ( znamy się o wiele dłużej niż rok ) . Oboje darzymy się niezmiernie wielką, szczerą miłością oraz zaufaniem , który jest bardzo ważny w związku. Zmierzając do sedna sprawy... zastanawialiśmy się nad rozpoczęciem współżycia, oboje tego chcemy i jesteśmy też świadomi niepowołanych konsekwencji. Lecz bądźmy szczerzy , mam 17 lat ( on19) i zastanawia mnie tylko czy nie jestem za młoda... lepiej poczekać czy nie zważac na wiek , ponieważ nie jestem niedojrzałą osobą . Liczę na szczere komentarze. :roll:

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » wt lut 03, 2009 9:55 pm

karoola22, twoja decyzja. Kazdy w innym wieku do tego dojrzewa. Im później tym lepiej smakuje.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » wt lut 03, 2009 11:43 pm

Bądx w zgodzie z własnymi zasadami i swoimi uczuciami, jeżeli czujesz i dojrzałaś do tej decyzji..... :-P Ale to Ty powinnaś o tym zadecydować i nie kierować sie wypowiedziami, które tutaj będą udzielane...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lut 04, 2009 8:52 am

Jesteś za młoda wg mnie powinnaś zacząć po 40 wtedy będzie lepiej szczytować buhe popatrz na swoje 13 lub 14 letnie koleżanki które sypią się już jak domki w Kambodży ... ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ