Ciąża.?

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
LoLa333
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 24, 2008 6:13 am
Lokalizacja: piękne takie

Ciąża.?

Post autor: LoLa333 » wt cze 24, 2008 7:13 am

No to tak, nie pwoiem, był pierwszy raz, robiliśmy to może już z 5x
Ale ciągle mam obawy, w każdym razie była gumka, nie pękła ani nic, doszedł we mnie..
Kuuurde, strasznie się boje że mogę zajść w ciąże.? Tak w ógóle czy jest taka możliwość.?
Bardzo proszę o odp. xP
ludzie mówią i mówią... a przecież nawet Cię nie znają.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt cze 24, 2008 7:25 am

Ktoś podobny temat juz zakładał :> coś mi się zdaje a ja pamięć mam dobrą :> skoro doszedł w Tobie :> ale był zabezpieczony i nic nie pękło to dlaczego miałabyś być w ciąży no chyba że inny facet w Tobie doszedł bez kondona to co innego ;> no ale jak ten co byl zabezpieczony to raczej nie :> lol ;D

Wiesz ciąża to nic ja myślę że możesz mieć AIDS chyba musisz iśc się zbadac ;>
Ostatnio zmieniony wt cze 24, 2008 7:26 am przez Pyskaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » czw lip 10, 2008 10:11 am

Jezeli kochalas sie z chlopakiem i byl on zabazpieczony to nie ma mozliwoscie zebys zaszla w ciaze wiec sie nie pżrzejmuj na zapas pozdrawiam

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » ndz sie 17, 2008 6:20 am

LoLa333 pisze:No to tak, nie pwoiem, był pierwszy raz, robiliśmy to może już z 5x
Ale ciągle mam obawy, w każdym razie była gumka, nie pękła ani nic, doszedł we mnie..
Kuuurde, strasznie się boje że mogę zajść w ciąże.? Tak w ógóle czy jest taka możliwość.?
Bardzo proszę o odp. xP
Zapytaj się mamy jakie jest prawdopodobieństwo. Ona wie najlepiej i Ci na pewno wszystko wytłumaczy. Plemniki to cwane bestie, prawdopodobieństwo, że rozerwały gumkę (swoimi małymi ząbkami) i dostały się do Twej pochwy jest wielkie.

ODPOWIEDZ