Sagem myx-7

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Sagem myx-7

Post autor: AdminNarkoza » wt mar 14, 2006 1:37 pm

Fajnie wygląda. Duży wyświetlacz, wiele kolorów. Aparat plus kamera. Szkosa tylko, że ma mała pamięć - 4MB. Nie wiem jak jest z usterkowością sagemów.

Mariusz

Post autor: Mariusz » śr cze 21, 2006 10:03 am

Dla mnie jedyna jego zaleta jest to ze nie jest drogi. Kiepski aparat i tylko 4mb :-/ Poszukaj na necie jego parametrow i sam przekonaj sie czy ci odpowiada ja go nie mialem i napewno bym go nie kupil.

Ginger

Post autor: Ginger » sob lip 22, 2006 7:17 am

Ja mam sagema MYX7 od ponad roku i uważam, że jest świetny.
Aparat robi naprawde wyraźne zdjęcia. Na telefonie są całkiem, całkiem, ale jeżeli zgra się je na komputer są jeszcze lepsze. Możecie sobie zobaczyć - www.cooffaya.fotka.pl :]. To moje konto, na którym są zdjęcia robione tym aparatem.
Poza tym ma podczerwień, dzwonki real, dyktafon, kamerke i te wszystkie bajery, o których można poczytać w internecie :]. Wyświetlacz jest naprawde duzy i wyraźny. Można wybrać sobie z 3 motywów, jeżeli komuś coś nie pasuje itp.
Co do pamięci: Ściągnęłam już dużo dzwonków i gier, mam na telefonie dużo zdjęć i filmów. Nagrałam dużo własnych rzeczy, które też siedzą mi na telefonie i ciągle mam pełną skrzynkę, więc nie uważam, żeby 4MB to było mało...

Są TYLKO 2 minusy. Filmy mogą mieć do 30 sekund i klawiatura dość głośno chodzi :].
jeżeli beda jakieś pytania, to chetnie odpowiem :D.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 22, 2006 2:08 pm

W porównaniu do SE k300, jakość fotek jest bardzo podobna.
Co do motywów w K300 możesz ich mieć ile chcesz. Pamięć 4MB wg mnie to mało, ja mam 12 MB i mi brakuje. Z tego co wiem w Sagem myx-7 nie masz klienta e-maila oraz notatnika a to się w życiu przydaje. Ale za taką cenę nie oczekiwałbym więcej.

katglu17

Post autor: katglu17 » wt sie 01, 2006 6:18 pm

Miałam ten telefon i teraz tesknie za nim:) Ma wbudowany aparat z zoomem, dużą pamięć dzwonki HiFi i kamere i odtwarzacz wideo

ODPOWIEDZ