Nowy SE k660i

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Nowy SE k660i

Post autor: Arabica » wt lut 12, 2008 4:11 pm

co myslicie o tym telefonie ? Mam wielka ochote zeby sobie go kupić.Jak na telefonik z HSDPA ma przyzwoitą cenę.Poz tym ma bardzo ciekawy wygląd .Poprostu to dla mnie bardzo udany model telefonu.Czy ktos z forumowiczów ma moze tego fona ?

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » wt lut 12, 2008 5:14 pm

Nie mam tego telefonu ale jak na niego patrzę to mam wrażenie że ciężko będzie się sms pisać ponieważ klawisze ma bardzo małe. Ale to tylko takie wstępne wrażenia ;-)

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » czw kwie 10, 2008 2:15 pm

Miałam okazję go mieć w ręce i nie jest on fajny... malutkie klawisze, dziwny wygląd i panel taki jak w K700i ... jeśli już to radze kupić jakiś z serii W ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 9:49 am

A ile masz lat ? bo teraz co patrzę na młodych to idzie jakiś gówniarz w przedszkolnym wieku jara szluga dzwoni z telefonu który kosztuje 1000 zł ;/ na urodziny czy na komunię dostają właśnie takie cacka motory ;/ a ja dostałem trochę kasy rower i tyle i byłem zadowolony a teraz ten świat wariuje ;/ i to ciągłe zmienianie przez młodych telefonów bo ten nowszy lepszy żal ;/

Co do tematu mi się nie podoba w ogóle ten telefon ja mam skromnego K550i i jestem zadowolony a przedtem miałem nokie 6030 i też nie narzekałem bo uważam że telefon się ma po to by można było dzwonić i wysyłać sms a nie słuchać mp3 czy robić zdjęć bo od tego są inne urządzenia <rotfl>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » sob kwie 12, 2008 9:56 am

Mam 24 lata jak widzisz w profilu :-P
Na komunie dostałam zegarek, wolkmen i kase a pierwszy telefon miałam dopiero w wieku 18 lat więc nie porównuj mnie z tymi małolatami, o których piszesz.
Czemu chcę miec bardzo dobry telefon, dlatego iż nie mam aparatu fotograficznego a dobry telefon jest już jak aparat ...więc dwa w jednym mam. Do tego dochodzi internet... po co mam kupić laptopa żeby sobie na gg pośmigać...lepiej juz telefon. Jednym słowem nie wydaje na głupie zabawki kasy lecz staram się za jak najmniejsza cene kupić coś co mi się przyda nie tylko do dzwonienia (sms nie piszę)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 9:59 am

buehe Kocica to nie do Ciebie było tylko do autorki tego genialnego niusa :D ;-) ja też pierwszy telefon dostałem w wieku 18 lat .. jakie dostałem musiałem wyprosić ... nawet najlepszy telefon nie zastąpi Ci aparatu cyfrowego <rotfl> :P
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » sob kwie 12, 2008 10:05 am

Pyskaty pisze:nawet najlepszy telefon nie zastąpi Ci aparatu cyfrowego <rotfl> :P
Mój chlopak ma Nokie N95 i jak wrzucałam zdjęcia na kompa to wyglądały jak z dobrego aparatu fotograficznego. Nie jestem wymagajcą i taka nokia mogłaby mi wystarczyć ;-) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 10:18 am

Wygląd ma odrażający te klawisze ble ble ble nie jesteś wymagająca a ta komórka kosztuje koło 2 tysięcy hehe ;-) nieźle kocica nieźle ;-)

Ten SE k660i co autorka tu zamieściła kosztuje do 820 zł też dużo jak na telefon ;p ja mam za zeta :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » sob kwie 12, 2008 10:43 am

No a myślisz że ja za ile kupiłam swój telefon? :-D :-P

Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

Post autor: martenka » pn maja 05, 2008 3:28 pm

hehe, ten telefon jest teraz za zlotowke w plusie dla firm, mamuska wziela sobie nowa umowe, i telefon mi dala, ja jej oddalem v3. niesamowity telefonik, siedze wlasnie i rozkminiam, ale duzo mozliwosci ma, net smiga, ze az glowa boli :D

Zablokowany