eMPeki

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
ozeh

eMPeki

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 8:26 pm

w zwiazku z ogromna moda na przenosne odtwarzacze MP3 prosze was o pochwalenie sie jakie posiadacie / jakie planujecie kupic i za ile. wyrazcie tez swoje opinie co wam sie nie podoba w nich a z czego jestescie zadowoleni.

ja posiadam Creativa MuVo TX 1 GB i jestem z niego bardzo zadowolny. cena byla calkiem rozsadna bo wynioslo mnie to okolo 380 zl.
moge go szczerze polecic wszystkim planujacym zakup takiego sprzetu

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 12:25 pm

Ja mam zamiar teraz sobie załatwić, bo nudno mi jak spędzam czasem ponad godzine po autobusach, a ludzi na około już nie chce mi sie słuchać. Jeśli polecasz mi coś to napisz :-D pozdrawiam

Narmer

Post autor: Narmer » wt mar 21, 2006 3:43 pm

Ja mam jakiś odtwarzacz mp3 256mb niemieckiej firmy, ale jakoś za dużo go nie używam, bo nie mam takiej potrzeby.

ozeh

Post autor: ozeh » wt mar 21, 2006 8:17 pm

Kasiak pisze:Jeśli polecasz mi coś to napisz
polecilem wlasnie ten co posiadam. naprawde swietny sprzet 8-)

Narmer

Post autor: Narmer » wt mar 21, 2006 8:29 pm

Zawsze się poleca swoje :P A tak serio to też polecam ten mpek - dobry sound i dużo opcji. Oczywiście pożyczany i testowny od ozeha 8-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw mar 23, 2006 8:29 pm

Chyba że tak :-P Dzięki

Piratka

Post autor: Piratka » wt kwie 24, 2007 4:01 pm

ja mam takie gó***... ;/ mp3 creative 1Gb, ale nie wygodna jest obsługa i miejsca za malo... planuje sobie kupic ipoda nano, bo ma wiecej miejsca i latwiejsza obsluga... chyba, że polecacie coś innego.... ;-)

Piratka

Post autor: Piratka » wt kwie 24, 2007 4:10 pm

Tylko nie mogę się zdecydowac czy nano czy normalnego? Masz jakies doświadczenie w tym temacie? :P

Zablokowany