Konkursy Telefoniczne (naciąganie na wydawanie pieniędzy)

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Crovez

Konkursy Telefoniczne (naciąganie na wydawanie pieniędzy)

Post autor: Crovez » śr paź 24, 2007 4:53 pm

Kto uważa że konkursy telefoniczne to naciąganie na wydawanie forsy np.(Dokończ dzanie jak najszybiej -Ala lubi .... ) a potem przychodzi SMS i pisze -(nieudało sie spróbuj jeszcze raz) co na ten temat sądzicie!!!! :evil: :evil:

Arya

Post autor: Arya » śr paź 24, 2007 5:01 pm

Zalezy. Ja wydałam 1,22 zl jednorazowo, a miałam 30% zniżki na zakupy w Top Secret.

koki

Post autor: koki » śr paź 24, 2007 5:02 pm

Nie wszystkie konkursy to naciąganie.Zawsze ktoś wygrywa konkurs :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr paź 24, 2007 7:04 pm

Mój brat wygrał 100zł za smsa który kosztował 1,22. Ja wysłałam i nie wygrałam nic. To zależy czy ktoś ma szczęście czy nie... proste
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 01, 2007 9:13 am

Kto nie ma szczęście w kartach ten ma w miłości :> hmm nie gram w żadne konkursy telefoniczne ale lubię sobie pooglądać takie np na Vivie wieczorem leci trzeba ułożyć z 10 liter wyraz dzwoni koleś i tam się przedstawia panna pyta się czy zna rozwiązanie a ten oczywiście to będzie Lis he ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » czw lis 01, 2007 1:03 pm

W miłości powiadasz? Może i tak. Sie zobaczy :mrgreen:
Ja też nie lubię grać w te gó*** bo nie mam na to czasu i nerwów, a te panienki gadajace przez godzinne non stop doprowadzają mnie do pasji
Obrazek

Panna N

Post autor: Panna N » pn gru 10, 2007 1:00 pm

Na antene puszczają jedną na dziesieć tysięcy osób, a myślą że to jest fajne. raz wysłałam sms'a. Do dzisiaj żałuję.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn gru 10, 2007 4:07 pm

Panna N pisze:Na antene puszczają jedną na dziesieć tysięcy osób, a myślą że to jest fajne. raz wysłałam sms'a. Do dzisiaj żałuję.
No bez jaj a co myślałaś że do Ciebie zadzwonią ? myślę że to jest fajne bo dzieki takim osobom jak Ty oni zarabiają kase ... ;-)


Wysyłam sms tylko jeśli widzę np jakaś fundacja na chore dzieci itp ostatnio wysłałem POmoc na 7123 czy jakoś tak na polsacie bodajże była taka reklama ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » wt gru 11, 2007 8:43 pm

Wysłałam kiedyś esemes i zadzwonili do mnie ale był normalny numer a chyba to powinien być np. nie 521253652 taki tylko jakiś który ma mniej cyfer ale wtedy akórat bateria mi siadła i nie wiem teraz co i jak .....
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

ODPOWIEDZ