Moderatorzy

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Moderatorzy

Post autor: AdminNarkoza » pt cze 02, 2006 4:17 pm

Witam wszystkich.
Jak zauważyliście zmniejszyła się liczba działów.
Zmianie uległ też regulamin. Najważniejszą rzeczą jest zakaz reklamowania forów internetowych. Decyzja ta została podjęta z jednej prostej przyczyny. Jest to forum młodzieżowe a nie strona/katalog stron z reklamami forów.
Drugą sprawą, którą pragnę poruszyć jest utrzymywanie forum przejrzystym. Obecnie jest kilka osób odpowiedzialnych za utrzymanie ładu.
Jest to:
Admin- administrator
Riddick –administrator
Ozyrys- junior administrator
Kasiak – moderator
Snoopy- moderator
Techson- moderator
Wszystkie ww. osoby (oprócz tehson’a) są odpowiedzialne za całe forum.
Mówiąc szczerze moderacja nie idzie najlepiej. Rozumiem to, brak czasu, niechęć moderowania całego forum, myśl „ja nie zmoderuje postu- zrobi to inny moderator”.
Dlatego proponuję stworzyć kilka grup moderatorów odpowiedzialnych za odpowiednie działy.
Dział:
1. Organizacja
2. Aktualności i Hyde park
3. Styl życia
4. Rozrywka, hobby
5. Komputer, Internet
Związku z tym potrzeba więcej moderatorów.

Na następnych moderatorów proponuję:
MeTeo
Nika
xTrollx

Czy ww. osoby pragną być moderatorami? Proszę o odpowiedz. Jeżeli ktoś wyrazi zgodę, proszę napisać, jakim działem chcę się opiekować oraz pomysł na nazwę grup moderatorów np. obecnie istnieje jedna grupa „MODteam”.
Pytanie to dotyczy również obecnych junior aminów, moderatorów.

1.Organizacja (Admin, Riddick)
2.Aktualności i Hyde park
3.Styl życia
4.Rozrywka, hobby
5.Komputer, Internet

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt cze 02, 2006 5:24 pm

Na propozycję moderacji zgadzam się (działy:wg uznania, mogę zajmować się jednym jak i wszystkimi), aczkolwiek zaznaczam, w kwestii nowych grup, że można poprostu osoby przydzielić do określonych działów, nie trzeba tworzyć dla nich grup.
Jeśli jednak jesteśmy przy tworzeniu nazw, rozumiem, że nazwy mają dotyczyć okreslonych działów??
Np. od kompów i neta info@group albo styl życia ~life*masterS ?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt cze 02, 2006 7:45 pm

Riddick, ale zdajesz sobie sprawę, że działy nie będą się pokrywały, ktoś np. weźmie sobie organizacje i rozrywke i tak kombinacji moze byc duuuuużo, chyba że powstaną grupy do kazdego działu i najwyzej kazdy zostanie do roznych przydzielony, tylko gorzej, jeśli ktoś chce jedno subforum, np. sport z rozrywki ;]
Ja plasuję sie na wszystkie ;]

Kasiak

Post autor: Kasiak » sob cze 03, 2006 6:45 pm

Ja uważam, że administratorzy powinni podzielić moderatorów na 5 grup i przypisać ich do odpowiednich działów (ja oczywiście proszę o wykluczenie mnie z działu nr 5 bo się na tym nie znam) i wtedy osoby z tego działu wspólnie między sobą wymyślają sobie nazwę dla swojej grupy.
Ja moge mieć 2 lub 3.
Bardziej jestem pod stylem życia

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz cze 04, 2006 10:31 am

no ok, tzn. że zgadzacie się z zasadą, że moderując jakies forum zajmujecie się wszystkimi działami w nim zawartymi?? W takim razie problemów chyba nie będzie ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz cze 04, 2006 4:06 pm

No raczej nie bedzie bo chyba c, którzy są moderatorami sa osobami odpowiedzialnymi. I będą się spisywać dobrze w swoich obowiązkach.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz cze 04, 2006 7:48 pm

mialem na mysli problemy z grupami /"gorzej, jeśli ktoś chce jedno subforum, np. sport z rozrywki"/.
A co do odpowiedzialnosci, moze ci co są moderatorami są osobami odpowiedzialnymi, ale nie wiadomo jak nowi :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 05, 2006 5:50 am

To się zobaczy po tym, kto ile poprawia. Ale myślę, że wszyscy spiszą się dobrze. Ewentualnie może być nałożona jakaś kara na moderatorów za nie wypełnianie ich obowiązków.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 1:30 pm

no własnie pani moderator :-> za wstawianie ostrzezen na zapas też?? :-P

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn cze 05, 2006 1:34 pm

Oczekujemy na konkretne propozycje dotyczące utworzenia grup oraz przydziału do nich.

ODPOWIEDZ