do pań

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
annaa
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 29, 2008 7:49 am

do pań

Post autor: annaa » pn gru 29, 2008 7:51 am

chcę mieć bardziej jędrne piersi co zrobic???!! Szperałam w necie i znalazłam fajny, niedrogi żel http://www.intymnosc.pl/powiekszanie-pi ... 80e72e5302 stosowałyście go?

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn gru 29, 2008 1:50 pm

Słuchaj radzę Ci nie kupować żadnych żeli, bo to tylko chemia i bardzo często nie daje żadnych skutków...chyba, że uboczne ;/ Masz 19 lat i raczej, żeli na ujędrnianie dla Twojego wieku nie znajdziesz...za młoda jeszcze jesteś (nie śmieję się jak coś).
Ja pod koniec każdej kąpieli, czy też pod prysznicem, polewam sobie piersi lodowatą wodą, potem letnią i tak z kilka razy. Uwierz mi to pomaga i jestem z tego sposobu 100% zadowolona :) Po około 10 razach powinnaś już widzieć duże efekty:)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
fever505
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt gru 12, 2008 7:24 pm

Post autor: fever505 » pn gru 29, 2008 3:29 pm

jak chcesz mieć jędrne cycki to ćwicz ^^
life will choke you slowly if you fear it

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn gru 29, 2008 11:07 pm

o to też jest niezłe ;) Fever ma dobry pomysł ;] Dobre, są "grzbiety" jak to się chyba tak nazywa. nie jestem pewna czy taka nazwa :-D Kładziesz się na podłodze i lekko do góry unosisz klatkę piersiową z rękoma ;)

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt gru 30, 2008 1:48 pm

Ja nie czaje jak można polewać zimną wodą... ja mam jakieś opory ^^ :lol: bo przy okazji to na całe ciało leci... brrrrr.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt gru 30, 2008 1:55 pm

tak wiem, ale da się wytrzymać parę pryśnięć :P Po za tym ja nie mówię lodówie zamarzniętej ;p tylko zimnej wodzie :mrgreen:
Latem jest o wiele łatwiej :-D

Awatar użytkownika
Yoshi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 05, 2009 11:21 am

Post autor: Yoshi » pn sty 05, 2009 12:17 pm

cudów nie ma, ale niektóre żele na prawdę lekko ujędrniają... najlepsze (ale nieswtety też nie najtańsze) są takie, które można kupić w spa - one są profesjonalne. Moja siostra stosowała i była zadowolona, ale oprócz tego wiadomo - dobry stanik i ćwiczenie mięśni.

Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Post autor: Tesla » wt sty 06, 2009 12:42 pm

tez bym byla za tym raczej ze cudow nie ma ;) i nie bedzie. jedynie cwiczenia moga chyba w czyms pomoc. zele przydaja sie tylko dla psychicznej satysfakcji... ze niby cos tam robimy i na pewno pomoze.

Awatar użytkownika
buntownik55
Bywalec
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 6:22 pm

Post autor: buntownik55 » wt sty 06, 2009 1:06 pm

Słyszałem że kobietą w ciąży rosną piersi, ale takie rozwiązanie chyba cię nie satysfakcjonuje... xD

Jednak najbardziej podoba mi się sposób Rosi ;)
„Życie to nie liczba wdechów i wydechów, to chwile które ten dech zapierają.”

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 06, 2009 2:35 pm

buntownik55 pisze:Słyszałem że kobietą w ciąży rosną piersi, ale takie rozwiązanie chyba cię nie satysfakcjonuje... xD

Jednak najbardziej podoba mi się sposób Rosi ;)
Tak masz rację, jak kobieta jest w ciąży rosną jej piersi, ale z powodu produkcji mleka dla bobaska. Gdy się przestaje dzidzi karmić to cyce opadają i stają się obwisłe :-o :-P

Dzięki, że jesteś za mną. Sama stosowałam tę metodę i nie narzekam :-P

ODPOWIEDZ