Chcesz mieć umięsnioną sylwetke na lato ?czas najwyższy

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
rafałsport28
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 5:05 pm

Chcesz mieć umięsnioną sylwetke na lato ?czas najwyższy

Post autor: rafałsport28 » sob kwie 17, 2010 6:21 pm

Witam serdecznie

otóż nazywam sie Rafał Karpiński i jestem licencjonowanym instruktorem kulturystyki/fitness w warszawie.
chciałbym wam zaoferować jedyną i niepowtarzalna pomoc w zbudowaniu pięknej i umięśnionej sylwetki,
zrzuceniu kilku kg lub poprostu w zdrowym trybie życia. Nie jest to żadną tajemnicą, że do jakichkolwiek
większych efektów potrzebna jest dieta a przynajmniej jej podstawy.Mój trener zawsze powtarzał jeżeli
nie trzymasz żadnej diety to równie dobrze możesz odpuścić sobie 7 z 10 treningów na siłowni
gdyż nie przyniosą ci one żadnych efektów a nawet mogą ci zaszkodzić.jest to prawda ponieważ
podczas wysiłku na siłowni niszczymy włókna które trzeba odbudować prawidłowym odżywianiem.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to bardzo proszę pisać na adres email Lewy1234520@wp.pl lub gg 9529755
w godzinach 19:30-22:00 lecz bardziej preferuje email najlepiej jeżeli zainteresowany/a
napisze równiez swój staż na siłowni swoje dotychczasowe odżywianie, wiek wzrost, waga i
zamierzony cel

CENNIK


Dieta na mase(Panowie)-15 zł + 15
Dieta redukcyjna na zrzucenie kilku kg(Panowie) 20zł+ oczywiście ustalenie treningu aerobowego

Porady w związku z suplementacją darmowe do diety lub treningu

Trening siłowy/masowy(Panowie) 15zł

Trening na mase+ Dieta na mase 25zł

Dieta redukcyjna(Panie) młodszym panią moge zalecić od siebie poprostu dużo ruchu i unikanie
słodyczy i potraw przetworzonych a tym bardziej unikanie różnych diet cud z gazet
panie prosze również o kontakt gg lub email jeżeli chodzi o diete lub trening. Od Pań nie pobieram
żadnych opłat !!

Przy większej ilości zamówień zniżki

Awatar użytkownika
StandardowyAdi
Bywalec
Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 6:31 pm

Post autor: StandardowyAdi » ndz kwie 18, 2010 2:40 pm

Obrazek

ja na pakerni, skusze się na litr Metabolu jak masz. kontakt przez pw
Ostatnio zmieniony ndz kwie 18, 2010 2:42 pm przez StandardowyAdi, łącznie zmieniany 2 razy.
matke oszukasz, ojca oszukasz, Adiego NIGDY!!

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 18, 2010 2:54 pm

StandardowyAdi, chyba długo na tą pakernie nie chodzisz :>

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » ndz kwie 18, 2010 2:56 pm

xTrollx, od czegoś trzeba zacząć :P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 18, 2010 2:58 pm

Sam po prawie rocznej przerwie dzisiaj zacząłem :P W tym roku walę w masę! 10kg by się przydało do wakacji

ODPOWIEDZ