Czy dziewica bardziej imponuje chłopakowi?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Czy dziewica bardziej imponuje chłopakowi?

Post autor: dziewczyna_1985 » pt lip 17, 2009 8:45 pm

Własnie. Pytanie w temacie.
Chłopcy - czy imponują Wam bardziej dziewczyny, które są dziewicami, czy te, które mają swój pierwszy raz za sobą?
Wspomne że te które mają swój pierwszy raz już za sobą są już doświadczone.
A jak jest Waszym zdaniem dziewczyny?

Pytałam wielu kolegów i przyznam, że większość dziewcząt, które nie współżyły bardziej im imponują. Zdziwiło mnie to, że nawet dla tych kolegów, którzy lubią co sobotę uprawiać seks z inną... Bo jak to oni mówią "czasami można sobie pozwolić", a jeżeli chodzi o stałe związki - każdy "szuka?" dziewicy.

Nancy

Post autor: Nancy » sob lip 18, 2009 2:31 pm

wszystko zależy od faceta...
jedni lubią "doświadczone" a inni dziewice..dlaczego?? -podobno facet lubi być tym pierwszym...
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2009 2:32 pm przez Nancy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn lip 20, 2009 2:44 pm

Dziewice imponują facetom dlatego nie przez sam fakt bycia dziewicą, ale przez to, że potrafią czekać na odpowiedniego faceta. A to już w jakiś sposób świadczy o dziewczynie. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
A co do mnie to jest mi to obojętne, czy dziewczyna jest dziewicą, czy nie. Ważniejsze jest i w jakich okolicznościach dochodziło do seksu. Jeśli z poprzednim chłopakiem to OK, ale jeśli po prostu lubiała miec jednonocne przygody po wyjściu z imprezy to już miałbym co do niej wątpliwości. Myslę, że to działa też w odwrotną stronę: ile dziewczyn chciałoby mieć faceta, który wcześniej miał 20 dziewczyn i to wszystkie tylko na jeden raz?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » czw lis 12, 2009 9:45 pm

Mi imponuje. Ot, takie własne przekonanie.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » czw lis 12, 2009 11:51 pm

Ja nigdy nie rozumiałam tego podziału, z jednej strony dziewice z drugiej doświadczone dziewczyny.
Wielu woli dziewice ale oczywiscie oni są już tymi doswiadczonymi. Sa faceci co zmuszaja kobiety do sexu wiec one juz odpadaja bo rozdziewiczone, tak? A przecież u niektórych pojawia się takie sformułowanie ''jeśli mnie kochasz to zrób to...''. Taka naiwna dziewczyna zgodzi się, ponieważ jest zakochana po uszy, mimo że głupia. I straci szanse na całe życie jeśli on ją jednak rzuci? Nie mówie o dziewczynach, które celowo za kase się puszczaja, ale o dziewczynach szukajacych miłości w złych ramionach.
Kobiety albo się szanują albo nie, a że czasami niektóre nie umią pokierowac dobrze swoim życiem to czasami nie jest ich wina... :-|
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
zigurat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:36 pm

Post autor: zigurat » pt lis 13, 2009 10:57 am

Mglista pisze: Wielu woli dziewice ale oczywiscie oni są już tymi doswiadczonymi. Sa faceci co zmuszaja kobiety do sexu wiec one juz odpadaja bo rozdziewiczone, tak?
dokładnie, co wtedy z taką dziewczyną ? trochę głupi ten podział. Większość moich kolegów, z tego co zauważyłam to właśnie woli takie dziewczyny typu -impreza- najeba- jedna noc , a potem? zapominijmy. Nie mówie, że wszyscy moi koledzy, ale są tacy co tak myślą, z resztą i tak robią?

Awatar użytkownika
Maruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 11:16 pm
Lokalizacja: z centrum ironii

Post autor: Maruda » pt lis 13, 2009 11:59 am

faceci po prostu nie chcą być porównywani do "tych poprzednich", nawet gdy takie porównywanie nie miałoby miejsca...
follow the white rabbit?

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lis 13, 2009 2:54 pm

Mglista, tu nie chodzi o zadne podzialy.
Mglista pisze:Taka naiwna dziewczyna zgodzi się, ponieważ jest zakochana po uszy, mimo że głupia.
Głupich nie bierzemy :).
Mglista pisze: Kobiety albo się szanują albo nie, a że czasami niektóre nie umią pokierowac dobrze swoim życiem to czasami nie jest ich wina... :-|
Ich wina. Tylko i wylacznie.
faceci po prostu nie chcą być porównywani do "tych poprzednich", nawet gdy takie porównywanie nie miałoby miejsca...
Nie o to chodzi, gdyz po porownaniu i tak bylbym lepszy :).

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt lis 13, 2009 3:02 pm

Moim zdaniem podział na dziewice i nie dziewice jest troche głupi. Zalezy jeszcze w sumie jak kto do tego podchodzi bo jest różnica miedzy dziewczyną która spała z jednym chłopakiem z którym chodziła badż chodzi, którego dobrze znala i kochała, a miedzy dziewczyną która daje dupy co sobote innemu pod dyskoteką- a jednak oby dwie mozna zaliczyc do worka z nie dziewicami. Podobnie z dziewicami bywa roznie bo jedna mogla miec nie raz okazje uprawiac seks i nie zrobila tego ze wzgledu na swoje przekonania a inna moze byc dziewica bo jest taka brzydka ze sie jeszcze chetny na nia nie znalazł- potem takie brzydale strugają porządne i kazda ładną dziewczyne, która ma powodzenie nazywają dzi...wką.
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2009 3:02 pm przez juna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lis 13, 2009 3:14 pm

juna pisze:Moim zdaniem podział na dziewice i nie dziewice jest troche głupi.
Podzial wystepuje tam gdzie sa roznice. Podzial pommiedzy czlowiekiem wysokim i niskim, rudym i blondynem, Polakiem czy Ruskiem tez jest i nikt nie placze.

ODPOWIEDZ