Przyjaciółki+ja= okropny śmiech

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Przyjaciółki+ja= okropny śmiech

Post autor: Sylwia » wt gru 04, 2007 6:44 pm

Kiedy jestem w towarzystwie moich przyjaciółek, to potrafimy śmiać się bez powodu. To jest tak, ze w pewnym momecie poprostu śmiejemy się, i nie ma powody, np. w busie, ja spojrzę na Patrycję, patrycja na kolesia z tyłu busu kasia na nas... i wybuchamy śmiechem... i tak przez minimum pięć minut. A ludzie dziwinie się na nas patrzą... Czy to źle? Jeśli tak, to co powinnyśmy zrobić aby unikać takich sytuacji?

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » wt gru 04, 2007 8:16 pm

wg mnie nie ma w tym nic złego. sama nieraz mogę być postrzegana podobnie przez ludzi, ale właściwie to jest... ich problem, nie mój. śmiech to zdrowie, jeśli się śmiejesz to znaczy że w danym momencie dobrze się bawisz, więc niby dlaczego miałabyś się powstrzymywać ? tylko dlatego, że kogoś takie to irytuje ? jestem pewna, że tym wszystkim osobom też zdarza się raz na ruski rok mieć z czegoś polew. poza tym młodość musi się wyszaleć.
wspólny śmiech to znak że dobrze się dobrałyście. ciesz się z tego, bo ja mimo że mam swoją paczkę, to przeważnie w jakimś innym towarzystwie muszę się ograniczać, bo jest sztywne jak słup soli.

jeśli nikogo nie obrażacie swoim śmiechem, jeśli nie jesteście wulgarne, to moim skromnym zdaniem nie musicie nic zmieniać.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt gru 04, 2007 8:18 pm

Ja w tym nie widzę nic złego. Śmiech to zdrowie i powinniśmy się śmiać póki mamy okazję, bo potem może nie być z czego. Korzystajmy więc z niego ile się da.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr gru 05, 2007 1:22 pm

Nie zgodzę się do końca z poprzednikami. Owszem, śmiech to zdrowie, powinniśmy się śmiać. Jednak potępiam takie dziewczyny jak Ty. Zawsze odnoszę się do nich ironicznie. Taki głupkowaty, bezsensowny śmiech kojarzę tylko z rozwydrzoną, goracą nastolatką. Wg mnie takie zachowanie w miejscach publeicznych (np. autobus) jest próbą zwrócenia na siebie uwagi, zwłaszcza okolicznych machomenów.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » śr gru 05, 2007 6:19 pm

A mnie to wk*&^%$ ja wsiadają jakieś takie trzy laski do autobusu i mimo że są wolne miejsca to one muszą przejść przez cały autobus i siąść koło mnie na ostatnich siedzeniach, a po 2 minutach zaczynają sie śmiać i naprzwde nie wiem z czego sie śmieją nie wiem czy ze mnie, czy mam coś na twarzy nie wiem, nawet sie na nie nie patrze. Na pytanie dlaczego sie tak śmieją zaczynają sie jeszcze bardziej śmiać i to jest naprawdę bardzo iryrujące

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » śr gru 05, 2007 6:20 pm

Możliwe, że tak jest, ale my nie ptrafimy się powstrzymać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to może przeszkadzać, ale my nad tym nie panujemy....

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » śr gru 05, 2007 6:32 pm

Ale jake są przyczyny tego śmiechu??

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr gru 05, 2007 6:42 pm

pawel1990, rzecz w tym, że żadna śmieszna. . . Sylwia nie przejmuj się tym tak bardzo, w większości przypadków dziewczyny z tego wyrastają, w większości. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

ange

Post autor: ange » śr gru 05, 2007 8:15 pm

nie przejmuj się. ja z moimi koleżankami też tak mamy. jak jesteśmy w swoim gronie to nie możemy wytrzymać nawet 10 min bez śmiechu.
śmiech to zdrowie. :D:D:D

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » czw gru 06, 2007 6:05 pm

Właśnie o to chodzi, że nie zadytnio powodów... Kiedy jesteśmy razem, to jesteśmy tak szcześliwe, że jesteśmy w stanie wszystko zrobić, a śmiech nie potrafimy opanować.

ODPOWIEDZ