pytanie odnośnie usuwania postów

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

pytanie odnośnie usuwania postów

Post autor: kobieta » śr mar 28, 2007 6:46 pm

czy jak post użytkownika zostanie usunięty (nie przez autora), to jest jakiś ślad, że post został dodany ale został usunięty przez moderatora/admina ? czy nie ma żadnego śladu?

pytanie moje spowodowane wątpliwością, jako że wydaje mi się że post dodałam w pewnym temacie w hyde parku a go nie ma. czy został usunięty, czy może ja nie nacisnęłam wyślij ? będę wdzięczna za odpowiedź
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr mar 28, 2007 8:36 pm

Nie ma żadnego śladu, generalnie na forach phpbb zwykle wysyłane jest powiadomienie o usunięciu posta na maila, ale na narkozie takowe są wyłączone.

Jeżeli chodzi o temat z trawą i rodzicami, post został usunięty przeze mnie - był nie na temat.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr mar 28, 2007 8:48 pm

uważam, że był na temat. zawarte - że nie palę trawki i nigdy nie paliłam, zawarty powód czemu nie palę/nie paliłam. czyli na temat. dodane coś o piciu alkoholu w odniesieniu do rodziców i powiadamiania ich o takich występkach - ta kwestia również była poruszona w poście - czy mówić rodzicom ( bo chyba można dodać coś co może nie mieści się, aż tak restrykcyjnie w temacie, ale użytkownik chciałby to wyrazić ? podkreślam dodać )

ale spoko Twoje zdanie.
miło by tylko było, gdyby pojawiła się informacja na pw, że post usunięty bo ....

może warto o tym pomyśleć? bo tak to uważam, że średnio to wygląda, jeśli użytkownik pisząc posta sprawdza, czy pojawiła się jakaś odp. w temacie, w którym pisał, a tam się okazuje, że po tym co pisał zupełnie śladu nie ma. nie wiadomo dlaczego post usunięty etc.
taka konkluzja. a zrobicie jak uważacie
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr mar 28, 2007 9:02 pm

kobieta pisze:że nie palę trawki i nigdy nie paliłam, zawarty powód czemu nie palę/nie paliłam. czyli na temat.
Pytanie brzmi, czy (jeżeli palisz trawkę) twoi rodzice wiedzą, że palisz trawkę. Jezeli nie palisz, ale wcinasz kluski, pijesz fantę i zagryzasz grześkiem - to na 1000% nie jest to na temat. Gdybym chciał się dowiedzieć, kto nie pali, ale wcina kluski, pije fantę i zagryza grześkiem, założył bym temat z pytaniem Kto nie pali, wcina kluski, pije fantę i zagryza grześkiem, a nie czy twoi rodzice wiedzą, że palisz, nie jesz klusek, fanty nie pijesz i grześkiem nie zagryzasz. Logiczne? Właśnie jakoś nie bardzo.
kobieta pisze:miło by tylko było, gdyby pojawiła się informacja na pw, że post usunięty bo
Posty na tym forum nie są usuwane ze względu na własne widzimisię, tylko w przypadku, gdy regulamin zostanie złamany. A skoro wiadomo, że regulamin został złamany, to po co wysyłać PW z tą samą informacją?

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr mar 28, 2007 9:06 pm

a po co od razu ta ironia ?
napisałam, że "spoko Twoje zdanie" :arrow: więc nie wnoszę pretensji do usunięcia postu, TYLKO PYTAM Logiczne? właśnie
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2007 9:07 pm przez kobieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr mar 28, 2007 9:15 pm

kobieta pisze:TYLKO PYTAM
toteż tylko odpowiadam ^^'
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, albo sugestie, to proszę, w przeciwnym razie zamykam.

Zablokowany