Problem z logowaniem

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Problem z logowaniem

Post autor: xTrollx » wt lut 20, 2007 12:25 pm

Otóż sprawa wygląda następująco:
Wchodzę na stronę główną forum (nie tylko narkozy, ale większości phpbb by przemo), wpisuję login, hasło w pola szybkiego logowania między forum a headerem, odpalam i dostaję info - nieprawidłowe hasło. Przęglądarka - Firefox (2). Piszę bo może niektórzy również mają taki problem, sądzicie, że usunięcie ciastek wszystko załatwi?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt lut 20, 2007 7:44 pm

Ja również korzystam z firefoxa 2.0 i również loguję się na różne fora pHp ale nie mam żadnego problemu. Spróbuj odinstalować i zainstalować przeglądarkę.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lut 21, 2007 2:12 pm

Tak uczyniłem... i nic. Jednak usunąłem wszelkie osobiste informacje (sesje autoryzowane, ciacha, etc.) i pomogło :-D Ctrl+Shift+Del

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » śr kwie 09, 2008 4:41 pm

Ja też mam pytanie, otóż chciałam sobie zmienić styl forum i tak przeglądając wszystkie wpadłam na "alexis" (czy jakoś tak) i teraz już nie moge zmienić na inne... za każdym razem wyskakuje mi że adres meilowy jest niepoprawny :-|

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr kwie 09, 2008 9:38 pm

Dzika_kotQa, masz dziwny problem. Przed chwilą sprawdzałem u siebie i wszystko działa OK. Sonic - to domyślny styl forum. Jeżeli po zalogowaniu się ustawiłaś styl na inny to za każdym razem po zalogowaniu się na forum styl zmieni się na taki jaki miałaś przed ostatnim wylogowaniem się.

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » czw kwie 10, 2008 11:01 am

ja mam ten sam problem, co Dzika kotka i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane... a wygląd alexis mi się nei podoba :evil:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 10, 2008 12:11 pm

Hmm ostatecznym wyjściem może być zmiana w ustawieniach panelu administracyjnego, admin może to uczynić, przy czym będziecie musiały zapamiętać, aby do alexis nie powracać na przyszłość, jeżeli problem ze zmianą występuje.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw kwie 10, 2008 8:55 pm

Nieboraczek,Dzika_kotQa, dokonałem zmiany, obecnie wasz domyślny styl to Sonic.

Wystarczy wejść w swój profil, i klikamy EDYTUJ. Następnie w dziale PREFERENCJE odnajdujemy "Styl forum" i zmieniamy na wybrany styl. Na zakończenie klikamy WYŚLIJ.

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » sob kwie 12, 2008 10:52 am

admin pisze:Nieboraczek,Dzika_kotQa, dokonałem zmiany, obecnie wasz domyślny styl to Sonic.

Wystarczy wejść w swój profil, i klikamy EDYTUJ. Następnie w dziale PREFERENCJE odnajdujemy "Styl forum" i zmieniamy na wybrany styl. Na zakończenie klikamy WYŚLIJ.
ok, tylko że ta naprawa jest jednorazowa... zmieniłam sobie na deox, żeby sprawdzić wszystkie style po kolei i soie któryś wybrać, ale następnym razem już wyskoczył ten sam komunikat.
ale ok, deox mi nawet spasował ;)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob kwie 12, 2008 5:08 pm

Spróbuj dokonać zmiany stylu w edycji swojego profilu.
admin pisze:Wystarczy wejść w swój profil, i klikamy EDYTUJ. Następnie w dziale PREFERENCJE odnajdujemy "Styl forum" i zmieniamy na wybrany styl. Na zakończenie klikamy WYŚLIJ.

ODPOWIEDZ