Opis Userow??

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
MeTeo

Opis Userow??

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 7:26 pm

Co byscie powiedzieli zeby zrobic taki opis urzytkownikow Forum?? oczywiscie osobe by opisywali wszyscy inni oprocz niej ;) i tak bysmy robili ze stalymi urzytkownikami... jak by sie tarfiali nowi to gdy beda mieli ponad 50 postow to tez robimy ;-) co wy na to?? oczywiscie opis by polegal na dobrych cechach ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt maja 19, 2006 8:40 pm

można zrobić opis, pod warunkiem, że user wyrazi zgodę.. bo nic na siłę nie ma sensu ;]

elmonk

Post autor: elmonk » pt maja 19, 2006 9:11 pm

Ciekawy pomysl, mysle ze mozna byc cos takiego zrobic, dla stalych uŻytkownikow ;-) ale sadze ze znacznie dluzszy pobyt na forum i dopiero wtedy opisywac za zgoda userow :-)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob maja 20, 2006 1:08 am

Jestem za. Ale jak już wspomnieliście user musi wyrazić zgodę.

MeTeo

Post autor: MeTeo » sob maja 20, 2006 12:57 pm

nie sadze zeby ktos sie nie zgodzil gdyz jak powiedizalem ma byc dobry opis i jakby przestrzegajacy.. np: bardzo uczynny user, bardzo udziela sie w zycie forum. Nie lubi gdy lamia regulamin. cos tego typu ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob maja 20, 2006 7:00 pm

(akurat nie lubi gdy łamią regulamin to jest raczej neutralny) zgody to bym nie udzielił np. ja, taka wazelina nie dla mnie ;]

ozeh

Post autor: ozeh » pt maja 26, 2006 9:25 pm

jak dla mnie idea nawet ciekawa. ja sie zgadzam. moge byc krolikiem doswiadczalnym :mrgreen:

MeTeo

Post autor: MeTeo » sob maja 27, 2006 7:14 am

hehe ok ;-) opinia trolla sie nie przejmuje gdyz on jest dziwny i we wszystkim na nie... no coz zrobimy bez niego :roll:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob maja 27, 2006 10:00 am

Nie jestem na nie w stosunku do tego pomysłu, tylko w opisywaniu userow na siłę, co widać pare postów wyżej, panie chimeryczny egocentryku..

elmonk

Post autor: elmonk » sob maja 27, 2006 11:02 am

oj panowie, zlosc urodzie szkodzi wiec jak tak dalej pojdzie to czeka was www.covergirls.fora.pl :mrgreen:

Dla mnie moga byc opisy tylko najpierw takowy przedstawiony powinien zostac osobie o ktorej on jest i wtedy ta osoba wyraza swa aprobate lub brak zgody na takowy opis.

ODPOWIEDZ