Mglista - uwagi dot. moderowania forum

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Mglista - uwagi dot. moderowania forum

Post autor: AdminNarkoza » czw kwie 15, 2010 6:51 pm

Witam,
dziś dostałem kolejnego maila dotyczącego moderowania forum przez Mglistą. Wiem, że moderowanie jest ciężkie w szczególności gdy jest mało moderatorów ale mam informacje, że Mglista zbyt surowo podchodzi do swojej funkcji. Czy wg Was naprawdę tak jest?
Proszę Cię również Mglista o informacje dlaczego ostrzeżenie otrzymała dolly?
Jest mi ciężko pisać tego typu tematy ponieważ jestem "między młotem a kowadłem".
W tym temacie prosiłbym jeszcze o wyrażenie opinie innych forumowiczów dot. moderowania forum przez Mglistą.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » czw kwie 15, 2010 6:56 pm

Nie mam żadnych zastrzeżeń do Mglistej. A co do sytuacji z Dolly rozumiem mglistą. Był temat i pare osób m.in. ja zeszliśmy z tematu pisząc nie potrzebne posty, ale wcześniej pisaliśmy w tym samym temacie na temat, a Dolly cały czas wysuwała durne uwagi nie na temat, więc ona najbardziej zasłużyła na ostrzeżenie i je dostała :) kurcze za dużo w tej wypowiedzi użyłam słowa temat i brzydko to wygląda ;P

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » czw kwie 15, 2010 7:00 pm

Mglista jest dobrym moderatorem. Co do sytuacji z dolly - nie dziwi mnie to ani trochę i zgadzam się z koleżanką wyżej.
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 15, 2010 7:17 pm

Co do tego warna za offtopic, w nocy nawet gdzieś mi śmignął ten temat (to chyba ten o żółwiu, co nie?), wówczas usunąłem nieodpowiednie posty, więc na chwilę obecną nie będzie widać żadnych kluczowych postów.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » czw kwie 15, 2010 7:22 pm

xTrollx pisze:to chyba ten o żółwiu, co nie?
Tak ;D

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » czw kwie 15, 2010 7:22 pm

Co o czym wy piszecie, że to niby moja wina ?!! niech sobie admin przeczyta o tym żółwiu najlepiej. I w ogóle niech poczyta inne tematy bo niektóre osoby te z nie na temat piszą. Mglista zbyt surowo podchodzi do mnie ! bo do innych użytkowników widzę nic nie ma to jej dobrze piszą.
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » czw kwie 15, 2010 7:23 pm

Nie mam nic do Mglistej, to dobry moderator, i sumiennie pełni swoją funkcje w "rządzie" :mrgreen:
Ma dobre podejście do użytkowników, ale jednak jest trochę zbyt podatna na zdanie innych.
Stara się utrzymywać porządek, a to powinieneś Panie Admin docenić. Tym bardziej że reszta Modów, się wypięła (nie licząc xTrollx który wrócił).
A czy zbyt surowo podchodzi do funkcji? Moim zdaniem nie, dyscyplina musi być, i kary adekwatne. Ja dostałem warna x2 za takie gówienko...To osoby ciągnące OT i obrażające tym bardziej powinny być karane, proporcjonalnie do poziomu łamania regulaminu.

Mglista/Falista !

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » czw kwie 15, 2010 7:24 pm

Kissmyass, Yhy skoro tak to ty już powinieneś mieć parę ładnych ostrzeżeń :-| :-| bo jakbyś nie zauważył też czasami piszesz nie na temat !
Ostatnio zmieniony czw kwie 15, 2010 7:24 pm przez dolly, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » czw kwie 15, 2010 7:27 pm

Nie wydaje mi się żebym zbyt surowo pochodziła do swoich zadań.
Kilka razy spojrzałam przez palce na offtopy forumowiczów. Dolly wiele razy odchodziła z głownego watku. Dostała jedno ostrzeżenie.
Po tym kolejne za obrazę w sb ( cytat w powodzie warna).
Dolly [podkreślam] nie jest jedyną z osób które ukarałam w ten sposób.
Jeśli w czymś zawiniłam bądź zrobiłam nie tak oddaję się do dyspozycji Administratora w tej kwesti.
Niech On zdecyduje co ze mną zrobić. :-|
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » czw kwie 15, 2010 7:30 pm

Mglista, Jakoś nie zauważyłam żebyś innych karała za pisanie nie na temat, weź pod uwagę też inen osoby nie tylko mnie widzisz !
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

ODPOWIEDZ