Logo?

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
MeTeo

Logo?

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:59 pm

Witam. moze jakies logo by dac na forum?? posiedzialem chwile i cos "namalowalem" jak admini sa zainteresowani to mozecie uzyc :) tak dla scislosci robie to za free ;) ewentualnie piszcie co byscie zmienili a to zrobie ;)
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez MeTeo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 6:02 pm

eee nie to że ciągle jestem na nie, ale.... no nie wiem, ja bym takiego loga nie umieszczal na forum :mrgreen: nie zapominaj, że na forum są dwa style...
moim zdaniem jest dobrze jak jest...

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 6:13 pm

masz racje ciagle jestes na nie 8-) ale glownie ludzie uzywaja tego czerwonego ;) a jakie... teraz wlasciwie jest tylko tlo.. ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 6:17 pm

tło, które chyba nikomu nie przeszkadza...
...jak dla mnie - wole tło, niż jakieś serduszka :P niedługo to moze dział z dollsami jeszcze powstanie? :PP

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 6:21 pm

no to piszcie usune serduszka :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 18, 2006 6:37 pm

Nie obrażaj się MeTeo, ale mi również nie przypadło do gustu to logo, a w szczególności serduszko. Co nie jest równoznaczne z tym, że niedoceniam twojej pracy.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 6:39 pm

ja sie nie obrazam ;-) jak nie chcecie to nie ale piszcie co sie nie podoba to moge zmienic.. ewentualnie jak chcecie jakies logo ale nie to to napiszcie jakie i co ma w nim byc to postaram sie zrobic ;-)

usunelem serduszko :-)
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez MeTeo, łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 18, 2006 6:49 pm

Nie o to chodzi, że nie chcemy. Swego czasu pracowałem nad logo, ale nic konkretnego nie udało mi się zrobić. Stwierdziłem, lepiej forum bez loga niż z nieciekawym, nieatrakcyjnym logo.
Możemy zrobić coś w rodzaju konkursu/ankiety. Jeśli będzie kilka, kilkanaście propozycji, a pozostali użytkownicy zaakceptują dane logo, umieścimy je.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 6:51 pm

mozna zrobic ;-) ehh... no toc mowie piszcie propozycje co na logu ma byc 8-) to postaram sie cos zrobic. zrobi sie temat dawajcie swoje propozycje na logo i kto bedzie chcial i umial da swoja propozycje reszta bedzie glosowac... mozna tak zrobic ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 7:30 pm

aha jeszcze jedno, logo tyczy się tego prostokąta po lewej stronie w górnej części forum, które przenosi nas do portalu (w tym przypadku 350x78), jesli mowa o standardowym nagłówku do tego stylu oczywiscie ;]

ODPOWIEDZ