Konkurs

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 16, 2009 4:09 pm

[UU]Bartek, napisz dokładnie na czym ma polegać konkurs.

Awatar użytkownika
[UU]Bartek
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 15, 2009 12:24 pm

Post autor: [UU]Bartek » wt cze 30, 2009 10:51 am

Zorganizowaliśmy konkurs dla Snuffy - przykład: http://nasza-klasa.pl/forum/10/14612/4
Tak mogłoby to wyglądać. Proszę jednak o kontakt mailowy - szybciej można się dogadać w sprawie szczegółów. Przypominam:
kwatera [at] usta-usta. pl

[ Dodano: 2009-07-10, 16:24 ]
Witam, jest kolejna propozycja na konkurs. Snuffy stworzył nową stronę (snuffy.pl) gdzie można grać wspólnie ze swoimi znajomymi w tzw. "Snufferów" :)

Propozycja jest taka, że np. w każdy dzień o godz. 13:00 odbywa się turniej snufferów. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów pod koniec miesiąca wygrywa. Na forum narkoza prowadzony jest ranking, pytania i odpowiedzi odn. konkursu, 'ustawki' - aktywność na wątku konkursowym będzie dodatkowo liczona (jako punkty) które pomogą Wam wygrać.

Proszę jednak by w sprawach konkursowych kontaktować się ze mną poprzez e-mail czyli kwatera@usta-usta.pl (będę w stanie szybciej odpowiedzieć).
Pozdrawiam
Nowe akcje w Usta-Usta

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn kwie 12, 2010 4:18 pm

Minęło trochę czasu od założenia tego tematu dotyczącego rozruszania forum poprzez zorganizowanie różnego typu konkursów. Wówczas nic z tego nie wyszło.
Moje kolejne pomysły:

1. Konkurs fotograficzny polegający na zamieszczaniu na forum zdjęć zrobionych telefonem komórkowym lub/i aparatem fotograficznym przez forumowiczów o tematyce młodzieżowej. Do konkursu mogłaby przystąpić każda osoba z , która w dniu zakończenia konkursu napisała co najmniej np. 30 wartościowych postów.
Warunki głosowania: każda osoba która napisała min 30 postów lub pomysł drugi każda osoba, która brałaby udział w konkursie (nie można głosować na swoje zdjęcie). Głosowanie odbywało by się poprzez ankietę oraz przez napisanie postu w specjalnym temacie.

2. Pomysł z opisem Gadu-Gadu.
W tym czasie u losowo wybranej osoby, która zgłosiła chęć uczestnictwa w konkursie sprawdzany byłby opis na komunikatorze Gadu-Gadu. Wylosowana osoba wygrywa, gdy w momencie sprawdzenia będzie miała opis zawierający pełne hasło konkursowe, np. "narkoza.pl - forum młodzieżowe, dołącz do nas!"

Czas trwania każdego konkursu ok. miesiąca czasu.
Nagrody: np doładowanie telefonu prepaid na kwotę np. 10zł - dowolnej sieci.

Proszę o opinie.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » pn kwie 12, 2010 4:33 pm

admin pisze:2. Pomysł z opisem Gadu-Gadu.
Może wypalić :)
Jak tak każdy z nas wpisze w opis zaproszenie na forum, to jest duża szansa, że ktoś z ciekawości wejdzie i się zarejestruje ;-)
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

ODPOWIEDZ