Edytowanie postów

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
grim_reaper

Edytowanie postów

Post autor: grim_reaper » ndz wrz 10, 2006 6:19 pm

Czy nie można by łaskawie dać nam takiego udogodnienia, żebyśmy mogli edytować swoje posty po upływie godziny od wysłania?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz wrz 10, 2006 8:33 pm

[ironia]Czy nie można łaskawie dać nam dostępu do panelu admina, żeby każdy sobie zmieniał co mu się podoba? [/ironia]

noname

Post autor: noname » ndz wrz 10, 2006 8:35 pm

ja popieram wniosek grim_reaper tez bym chciala moc edytowac je przez wieksza ilosc czasu....

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt wrz 12, 2006 3:41 pm

Jak na razie nie ma takiej technicznej możliwości. Jest możliwość edytowania postu nawet wtedy, gdy już ktoś na niego odpowiedział, ale to stwarza zagrożenie, że ktoś całkiem zmieni swój post (po jakimś czasie) a odpowiedzi będą dotyczyć poprzedniego (pierwszego) tematu/postu - już taka sytuacja miała miejsce na tym forum, i był burdel.
Ale.. Sprawami technicznymi się nie zajmuje, pytajcie, riddick'a.

Chciałem przeprosić wszystkich, że forum jest zaniedbane, ale spowodowane jest to tym, że podjąłem inną pracę i nie mam czasu.

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » wt wrz 12, 2006 3:46 pm

admin pisze:Jak na razie nie ma takiej technicznej możliwości. Jest możliwość edytowania postu nawet wtedy, gdy już ktoś na niego odpowiedział, ale to stwarza zagrożenie, że ktoś całkiem zmieni swój post (po jakimś czasie) a odpowiedzi będą dotyczyć poprzedniego (pierwszego) tematu/postu
To niech odpowiadający cytuje >.<

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt wrz 12, 2006 3:57 pm

grim_reaper, a wyobrażasz sobie cytowanie w każym poście tego pierwszego oryginalnego postu? Frum byłoby mało czytelne. Pogadam z riddickiem i zobaczymy co da się zrobić.

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » wt wrz 12, 2006 4:00 pm

Tak często się robi, a cytowanych wypowiedzi po prostu się nie czyta, bo wiadomo co tam jest. A wtedy już nie edytują specjalnie postów, bo wiedzą, że ich pierwsza wypowiedź jest zacytowana ;]

ODPOWIEDZ