Cięcia postów

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Julia

Cięcia postów

Post autor: Julia » sob lip 01, 2006 2:04 pm

wybaczcie mi, że pisze to tutaj, ale gdzie są ostatnio napisane posty? tj te z wczoraj i z czwartq? chciałam to 'zażalenie' napisać w"cięcia postów", ale ten dział też wcięło.. hmm.. :-/
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Julia, łącznie zmieniany 2 razy.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 01, 2006 2:25 pm

Brak postów z czwartku i piątku spowodowane są wgraniem bazy danych aktualizowanej w czwartek.
Dlaczego wgrałem nową starą bazę? Otóż, dlatego ponieważ użytkownik Kasiak (były moderator) usunął swoje posty i założone tematy.
Wybrałem mniejsze zło. Miałem dwa wyjścia. Albo zostawić jak było tzn. bez 2000 postów albo wgrać bazę danych z czwartku, co za tym idzie usunąć posty z czwartku i piątku.
Wszystkich forumowiczów za utrudnienia przepraszamy.

Julia

Post autor: Julia » sob lip 01, 2006 6:35 pm

ojj.. szkoda.. ale.. postaramy sie i będzie jeszcze lepiej ;-)

Gary

Post autor: Gary » sob lip 01, 2006 7:24 pm

a taki mały OT dlaczego Kasiak jest zbanowany??

elmonk

Post autor: elmonk » sob lip 01, 2006 8:31 pm

A jesli mozna spytac, tak z czystej ciekawosci, czy Kasiak w jakis sposob tlumaczyla swoje posuniecie czy zostala zbanowana odrazu bez mozliwosci wyjasnienia?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 01, 2006 9:02 pm

Kasiak może wyjaśnić zaistniałe zajście pisząc maila.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz lip 02, 2006 9:57 am

Ozi, ja wiedziałem o tym sposobie. Ale nie bede sie prosil o wyjasnienia. Wg mnie to jest oczywiste ze to zrobil uzytkowik kasiak.

ODPOWIEDZ