Jak poderwac kobiete?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
harpoon
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 20, 2011 3:45 pm

Jak poderwac kobiete?

Post autor: harpoon » czw paź 20, 2011 3:47 pm

Witam mam taka peikna Pania na widnokregu jednak moje byłe dziewczyny to gdzies tam znajome z grupy itd wiec nie mam doswiadczenia z zupelnie obcymi osobami, moze mi zdradzicie sekret na skuteczny podryw??

Awatar użytkownika
zocha1234
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 20, 2011 8:42 pm

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: zocha1234 » czw paź 20, 2011 8:45 pm

Klasyka zapodaj pare komplementów i spytaj o numer ^^ potem randka kwiaty i te duperele :-P

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: filigramek » pt paź 21, 2011 6:05 am

dokładnie. z czym dokładnie masz problem? obca, nieobca, co za różnica. ile masz lat?

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: irwin » pt paź 21, 2011 7:08 am

wybadaj najpierw rejon, dowiedz sie czegos o niej.
albo pogadaj kilka razy, zoabczysz jej reakje w twoim kierunku bedziesz wiedzial czy nie masz szans czy masz.
zapros potem na kawe :P idzi przypadkiem w tym samym kierunku co ona do domu :D przypadkiem jak bedzie wychodzic z domu do pracy to ohhh nagle tamtedy szedles i co za spotkanie :D od gadki do randki jeden krok

Awatar użytkownika
harpoon
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 20, 2011 3:45 pm

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: harpoon » pt paź 21, 2011 4:20 pm

no ciezko wybadac teren nie mamy wspolnych znajomych... z nuker ok ale nie nawidze wymyslania w pisaniu esek to juz wole raz na dzien zadzwonic i chyb a tez wypadaloby na nia wpasc tylko zawsze jest z jakas kumpela...

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: irwin » pt paź 21, 2011 5:36 pm

powienies podejsc do tego twardo. idzi powiedz co ci lezy badz meski zdecydowany powazny i zapytaj sie - chcesz miec ze mna dziecko ??? :P:P

zartuje
jak nie czujesz sie pewny czego to moze poczytaj sobie jakies artykuly jak np http://www.oswieconykochanek.pl/blog/

ja tez nie zawsze ufam wypowiedzia innych osob bo kazdy z nas wyglada inaczej i kazdy ma swoj indywidualny sposob na kobiete

Awatar użytkownika
filigramek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt sie 19, 2011 6:33 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: filigramek » śr paź 26, 2011 7:21 am

no niestety kazdy czlowiek jest inny, a co za tym idzie to technika podrywu tez. Jednak sa prawdy uniwersalne: musisz byc meski, opiekunczy, troche niegrzeczny (z pazurem), uczciwy i dobry w łożku. te cechy zawsze cie wynagrodzą :)
poczytaj sobi tego bloga Adepta. Gościu ma mnóstwo pomysłów na życie, dziewczyn to miał tysiące, takźe możesz też do niego pisać czy z nim pogadac

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: irwin » śr paź 26, 2011 4:29 pm

i jak potrzeba jeszcze ci materialow??? zmienila sie sytuacja :D wracales do domu razem z nia :)??

Awatar użytkownika
harpoon
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 20, 2011 3:45 pm

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: harpoon » czw paź 27, 2011 5:17 pm

irwin pisze:i jak potrzeba jeszcze ci materialow??? zmienila sie sytuacja :D wracales do domu razem z nia :)??
czlowieku bylem zawalony robota wiec nawet nie mialem czasu na zajmowanie sie nia bop ja przez to tez nie widzialem ale temat wraca i powiem tobie ze jakies tam materialy by sie przydaly aby opracowac jakis road map ;)

Awatar użytkownika
irwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob sie 20, 2011 8:38 am

Re: Jak poderwac kobiete?

Post autor: irwin » czw paź 27, 2011 6:50 pm

podalem ci strone u gory :P jesli masz pytania to pisz, tam znajdziesz rowniez wiele przydatnych materialow

opisz cos dokladniej czy ci sie udalo cos wiecej z panna

ODPOWIEDZ