Biuro podróży

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Biuro podróży

Post autor: spioch » pn lut 06, 2012 8:50 pm

Nie wiedziałam gdzie ten temat zamieścić, ale to miejsce wydaje mi się odpowiednie. Chodzi mi o to, że wybieram się z narzeczonym latem do Tunezji. Biuro już wybraliśmy, bilety są:) Wybraliśmy Unity Travel. My akurat zamawialiśmy telefonicznie ale na stronie www.unitytravel.pl też można, ale nie o tym. W sumie decyzja już podjęta, klamka zapadła, ale czy znajdą się opinie na ich temat?? Ich obsługa jest kompetentna i bez zarzutu, ale chciałabym poznać opinię kogoś kto korzystał już z ich usług.

Awatar użytkownika
Madziucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 17, 2012 8:20 pm

Re: Biuro podróży

Post autor: Madziucha » czw lut 23, 2012 12:11 pm

Ja byłam na Teneryfie, właśnie z Unity Travel, jestem zadowolona, wszystko dobrze zorganizowane, dopięte na ostatni guzik, o nic nie musiałam się martwić. Nie ma to jak zorganizowane wakacje przez porządne biuro podroży, na pewno skorzystamy jeszcze o oferty UT bo wakacje były super ;)
Więc nie martw sie o nic, tylko czekaj na datę wyjazdu, a mi nie pozostaje nic innego jak życzyć udanych wakacji bo wiem że na pewno takie będą ;)

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Biuro podróży

Post autor: spioch » czw lut 23, 2012 1:33 pm

A też trafiła |ci się taka ładna oferta?? Bo wykupiliśmy wycieczkę i jak za kompleksową obsługę, bo przez nich były zamawiane bilety lotnicze, autokar, hotel to nie zapłaciliśmy dużo, mam nadzieję, że żadnej niespodzianki związanej z niską ceną nie będzie :)

ODPOWIEDZ