Kolor Paznokci -

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
frich
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 12, 2012 5:03 pm

Kolor Paznokci -

Post autor: frich » czw sty 12, 2012 5:25 pm

Hej. Mój problem a raczej pytanie wiąże się z kolorem paznokci. Najczęściej maluję je na kolorowo, zazwyczaj na czerowno-czarno. Niektóre osoby w szkole mówią mi, że przez czerwone paznokcie wyglądam jak dziw.ka . Czy naprawdę czerwone paznokcie sprawiają takie wrażenie? Czy wam też kojarzą się tak samo?

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: goska » śr lip 25, 2012 1:00 pm

ja jestem zupełnie innego zdania. fakt że czerwień to odważny kolor i zawsze nadaje "pazura" osobie która ma tak pomalowane kolory ale absolutnie nie kojarzy mi się z taką osobą lekkich obyczajów.
W tej chwili mam właśnie na paznokciach u nóg położony lakier hybdyrowy GELeration z Jessici i jest to właśnie ostra czerwień.. każdemu się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: Menina » pn lip 30, 2012 11:00 am

Wg mnie czerwień wygląda fajnie na paznokciach krótkich - na zbyt długich łatwo o wulgarny efekt.

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: goska » pn sie 06, 2012 5:24 pm

Z tym się zgadzam, za długie paznokcie pomalowane na mocno czerwono nie wyglądają zbyt fajnie, ale na nogach dla mnie idealnie.. ja jestem bardzo zadowolona z palety kolorów jessici, mają spory wybór różnych odcieni i jak mam hybrydę i coś mi się z nią stanie to mogę naprawić zwykłym lakierem kolorowym bo palety się pokrywają.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: Menina » pn sie 13, 2012 11:15 am

No, na nogach też fajnie czerwień wygląda.

Awatar użytkownika
alakot4
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 23, 2012 12:25 pm

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: alakot4 » czw sie 23, 2012 12:29 pm

Czy uważacie, że czarny kolor na paznokciach to przesada? Lubie ciemne kolory i nie wiem czy wypada malować na czarno.

Awatar użytkownika
anakra8
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 27, 2012 1:53 pm

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: anakra8 » pn sie 27, 2012 1:54 pm

Uwielbiam ciemne lakiery - czerwony, czarny.... Moim zdaniem nie jest to przesada :) Nadają charakteru ;)

Awatar użytkownika
Astrid13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:34 pm
Kontakt:

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: Astrid13 » ndz lis 11, 2012 8:11 pm

Czerwień jest bardzo klasyczna i kobieca. Nijak czerwone paznokcie nie kojarzą mi się z <font color="red">:-)</font>. Bardziej z kobietą z klasą.
A czerń jest charakterna :)

Sama najczęściej maluję paznokcie na czerwony lub czarny. Czasem jeszcze fiolet :)
Obrazek

Awatar użytkownika
GMSunshine
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 15, 2012 9:48 am

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: GMSunshine » czw lis 15, 2012 9:56 am

Absolutnie nie! Ja uwielbiam czerwone paznokcie. Ale tylko latem, zimą jakoś tak dobrze nie wyglądają. Do opalonej skóry są wręcz przecudne! Używałyście kiedyś n.y.c. kosmetyki? Mają genialne kolory lakierów! Polecam :D

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolor Paznokci -

Post autor: goska » sob gru 08, 2012 3:18 pm

Ja zachorowałam na ten czerwony. wydaje mi się taki świąteczny, zimowy, ciepły. w połączeniu z jakimś połyskującym podejrzewam było by super!
Obrazek

ODPOWIEDZ