Jak sie uwodzi?

Dział poświęcony tylko dla mężczyzn.
Kobiety - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Jak sie uwodzi?

Post autor: kfiatek » pn gru 05, 2011 7:16 pm

mój brat od 5 lat jest wdowcem, uporał się już ze śmiercią żony i widzę, że podoba mu się jedna z moich koleżanek. Ale jakoś nie widzi siebie w roli podrywacza, nie wie jak zagadać, wyraźnie boi się odrzucenia...Możecie podsunąć mi dla niego jakiś pomysł? jak podrywać?

Awatar użytkownika
znawca
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 05, 2011 10:27 pm

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: znawca » pn gru 05, 2011 11:00 pm

nie wiem czy jest jakiś jeden uniwersalny sposób na podryw-nie lubię tego określenia. duże szanse na powodzenie ma kiedy facet niezależnie od tego co pomyśli o nim kobieta będzie zawsze sobą i nie będzie grał kogoś kim nie jest.

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: Vinona » pt gru 09, 2011 10:31 am

A może zaaranżuj jakies wspólne spotkanie u siebie w domu (nie wiem czy mieszkacie razem). Zaproś koleżankę, zawołaj brata, żeby się przyłączył, włącz jakąś komedię romantyczną albo inny ciekawy film. Pod pretekstem zrobienia herbaty wyjdź do kuchni i zostaw ich na chwile samych, będą mieli szansę blizej się poznać i pogadać, może wtedy brat odważy sie zaproponować koleżance jakies kino czy kolację.

Awatar użytkownika
ratka11
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 09, 2011 12:08 pm

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: ratka11 » pt gru 09, 2011 12:15 pm

Dokładnie jeśli Ci się on podoba spróbuj Go ty zagadać.Co z tego,że jest nieśmiały?Najważniejsze,że podobasz mu się.Spróbuj jakiś kontakt z Nim nawiązać,jak się odezwie to wtedy Ty sama ocenisz czy warto w tą brnąć:) Kobiety są odważniejsze od facetów~!

Awatar użytkownika
CYTRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 19, 2011 2:05 pm

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: CYTRUS » pt gru 09, 2011 8:48 pm

Może delikatnie podpytaj koleżankę co myśli o twoim bracie i czy podoba jej się.Będziesz wiedziała czy ma szansę.Brat powinien może kupić kwitay,zabrać koleżankę do kina na fajny romantyczny film.Jeśli coś zaiskrzy - bedzie super.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: Narciarka » pt gru 16, 2011 12:11 pm

kfiatek pisze:mój brat od 5 lat jest wdowcem, uporał się już ze śmiercią żony i widzę, że podoba mu się jedna z moich koleżanek. Ale jakoś nie widzi siebie w roli podrywacza, nie wie jak zagadać, wyraźnie boi się odrzucenia...Możecie podsunąć mi dla niego jakiś pomysł? jak podrywać?

Najlepszy jest najprostszy,tradycyjny sposób.Zaproś swoją koleżankę kiedyś do swojego domu.Siądźcie sobie przy kawie,poproś brata o towarzyszenie Wam i kłopot z głowy.Piszesz,że braku podoba się koleżanka,ale czy koleżance spodoba się Twój brat?To jest pytanie.Ale jak nie spróbujesz,nie przekonasz się.Powodzenia. ;)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
anka
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:35 pm

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: anka » czw sty 05, 2012 11:53 pm

hmmm... wydaje mi się, że po stracie żony czy męża to normalne, że druga osoba nie jest już taka jak dawniej i, że wręcz boi się zakochać. Chyba, że Twój brat po prostu nie umie podrywać... taka opcja też istnieje ;) jest wiele stonek, poradników jak podrywać, ja ostatnio na przykład ostatnio usuwałam historie z kompa, patrze, a tak jakas stronka o uwodzeniu w ostatnio odwiedzanych :D uwo.pl bodajze, moj wspollokator widocznie tez potrzebuje pomocy w tych sprawach :D

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: kfiatek » śr sty 11, 2012 5:16 pm

dokładnie, on nie umie podrywać, jego żona w sumie na siłę go zdobyła, bo nawet na jej zaloty był ślepy, a podobno zawsze mu się podobała... no wolałabym mu nie kupować żadnych poradników, bo mógłby się obrazić, albo zdenerwować, ale przez przypadek mogę przy nim wejść na jakąś stronę, np. tą polecaną przez Ciebie anka, może coś pomoże, dzięki.

Awatar użytkownika
znawca
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 05, 2011 10:27 pm

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: znawca » wt sty 17, 2012 4:00 pm

oprócz tego, że facet powinien być sobą, mieć poczucie humoru to nie zaszkodzi, żeby zasięgnął jakiś wypróbowanych technik na temat uwodzenia.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Jak sie uwodzi?

Post autor: Narciarka » śr sty 25, 2012 11:22 am

Jeśli z kimś było się ileś tam lat,to po stracie tej osoby trudno jest znaleźć następczynię. Brat Twój pewnie zawsze będzie porównywał każdą następną kandydatkę do swojej zmarłej żony. Troszkę jeszcze jednak czasu musi upłynąć,zanim żałoba będzie mniej bolesna i zacznie myśleć znowu o ożenku.Pozdrawiam.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ