Wasze ulubione filmy

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Wasze ulubione filmy

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 16, 2006 9:48 am

W poprzednim poście zachęcałem do udziału w ankiecie. Jednak wg mnie tematu nie można zakończyć na ocenie ulubionego gatunku filmu.
Zachęcam do wpisywania Waszych ulubionych filmów
Ostatnio zmieniony pt mar 24, 2006 12:23 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 16, 2006 9:58 am

Moje ulubione filmy, jak zresztą się domyślacie jest seria filmów o Obcym. Generalnie lubię oglądać wszystkie filmy SF

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 12:52 pm

Ja lubie SF, różnego rodzaju horrory, komedie i czasami komedie romantyczne. Właśnie będę dziś oglądała HOSTEL więc mogę wam później napisać jakie były moje odczucia.

Narmer

Post autor: Narmer » wt mar 21, 2006 3:26 pm

SnoopY pisze:Ja najbardziej filmy fantasy takie jak Wladca Pierscieni, ale nie pogardze horrorem i komedia;] np. To nie jest kolejna komedia dla kretynow i swit zywych trupow

Także bardzo lubię Władców oraz ogólnie tego rodzaju filmy, w których są wielkie i ciekawe bitwy.

Scob

Post autor: Scob » wt mar 21, 2006 8:11 pm

Oto moja ulubione filmy:

How Hight

Pulp Fiction i inne filmy Tarantino

Władca pierścieni ( wszystkie czesci)

EuroTrip

sh4rp

Post autor: sh4rp » śr mar 22, 2006 4:39 pm

Ja jestem skromnym fanem Tollkiena wiec ekranizacji jego dziela nie sposob nie lubic to moj ulubiony film a dokladniej wszystkie trzy czesci. Tak ogolnie lubie SF ale ogladam tez komedie bo smiech to zdrowie :mrgreen:

Młoda Zielarka

Post autor: Młoda Zielarka » pt maja 26, 2006 10:08 pm

"Szkoła uczuć"
"Chłopaki nie płaczą"
"Nie lubię poniedziałków"
i wszelakie horrory :-P

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 9:49 pm

Nasze polskie komedie i wogole koedie ( musze sie w koncu jakas odciagnac od mojego smutnego zycia :D ) 8-)

Post autor: » ndz cze 04, 2006 7:36 am

-Efekt Motyla
-Szkoła uczuć
-Szósty zmysł
-Piękny umysł
;]

Sokol

Post autor: Sokol » ndz cze 04, 2006 9:00 am

no efekt motyla byl spox niezle ryl banie ;]

ODPOWIEDZ