jak wam minęły wakacje?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
jaramsie
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:44 am

jak wam minęły wakacje?

Post autor: jaramsie » pn sie 29, 2011 9:30 pm

jak spędziliście wakacje? czy ktoś może odwiedził miejscówki pokazane na stronie http://czyjaraszsiepolska.otowakacje.pl/nagrody.php? jeśli do tej pory nie odwiedziliście wskazanych przez nas miejsc, zawsze możecie to zrobić za pośrednictwem facebooka, a przy okazji zgarnąć jedną z super nagród - laptopa, ipada, skuter i inne bajery!

Awatar użytkownika
Grabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 9:31 am

Re: jak wam minęły wakacje?

Post autor: Grabi » pt wrz 02, 2011 10:18 am

Dość dobrze.. Nigdzie nie wyjechałem ale za to zdobyłem dziewczę więc jest dobrze !
Obrazek

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: jak wam minęły wakacje?

Post autor: jabzura » pn paź 10, 2011 10:50 pm

Mój weekend spędziłem w podróży po Polsce. Tak w ramach odstresowania się po ciężkich wakacjach, spotkałem nawet Malwę w Poznaniu, która się zgubiła w Dębkach jakiś czas temu http://www.joemonste...p?f=18&t=535135 :D

Awatar użytkownika
zielony
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 14, 2011 4:51 pm

Re: jak wam minęły wakacje?

Post autor: zielony » wt lis 15, 2011 3:05 pm

Super. Byłem na wakacjach w Bułgarii z biurem Solegroi bardzo mi się podobało. Słonko, wspaniałe morze, góry i cudowne piaszczyste plaże. Doskonale wypoczołem. Teraz dla odmiany mam zamiar wybrać się na narty w Alpy, ale musze jeszcze ze dwa miesiące poczekać

Awatar użytkownika
edam
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2011 2:56 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: jak wam minęły wakacje?

Post autor: edam » pt gru 02, 2011 1:04 pm

A ja nie byłam na wakacjach, pracuszka mi nie pozowoliła, ale zamierzam sobie odbić w ferie zimowe i już smaruję narty na spotkanie Alp szwajcarskich, gdzie zamierzam spędzić wigilię popijając na stoku grzane winko :)
darmowe gry online zaiste dobre są...

ODPOWIEDZ