Reklamowanie działalności?

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
artemis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 29, 2011 11:53 am

Reklamowanie działalności?

Post autor: artemis » pt lip 15, 2011 11:42 am

Witam, może znacie jakieś interesujące i niecodzenne, a jednoczesnie skuteczne sposoby na promowanie swoją działalność za pomocą internetu, osobiście skorzystałem z sporej liczby katalogów i serwisów społecznościowych ale nie powiem by wyniki były powalające.

Awatar użytkownika
nina27
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 30, 2011 11:56 am

Re: Reklamowanie działalności?

Post autor: nina27 » wt lip 26, 2011 11:01 am

Bez reklamy w internecie teraz nie da się funkcjonować jak dla mnie dobrze myślisz. Czasem trzeba dłużej poczekać na efekty i dalej szukać. Nie wiem czy próbowałeś jest taki portal infozysk.pl. Spróbuj zorientuj się. Powodzenia w reklamie:).

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Reklamowanie działalności?

Post autor: santiagos » śr lis 23, 2011 12:04 am

Oddajemy Wam do rąk 11 nr Soul Magazine. Jesteśmy magazynem pozytywnych treści, dla hedonistów, trendsetterów, ludzi wolnych myśli. Dla tych wszystkich, którzy kochają żyć, tworzyć i bawić się w swoim mieście! Oddajemy Wam siebie za darmo, nie inaczej. Dzięki Soul Magazine i „Datownicy” możecie być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi imprezami. Szukajcie go po kawiarniach, klubach, w akademikach oraz na stronie www.soul.pl/magazyn, a gdybyście i tam nie znaleźli wyślijcie swoje dane pod adres dystrybucja@soul.pl – Każdy z Was otrzyma prezent, a w numerach oprócz znakomitej treści, dużej ilości grafiki będą czekać kupony rabatowe i wiele innych. Najnowsze, 11 już wydanie Soul Magazine, zabierze Was do gorącej Afryki, orientalnego Wietnamu, jak zwykle rozbawi komiksem, przyniesie najświeższą dawkę informacji o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych nadchodzącego miesiąca, a przede wszystkim znakomicie odpręży. Chcecie więcej? Sprawdźcie naszego facebooka i portal społecznościowy soul pl.

ODPOWIEDZ