Jak zagadać do dziewczyny

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
riv8
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:21 pm
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Jak zagadać do dziewczyny

Post autor: riv8 » ndz mar 22, 2009 9:30 pm

Wczoraj na próbie orkiestry dętej spostrzegłem fajną dziewczynę, która przyszła pierwszy raz. Gra na flecie(ja na saksofonie), i wpadła mi w ,,oko''. Doradzcie mi jak do niej zagadać , żeby nie wyjść na natrętnego głupka.Proszę bardzo...
///Edit by Hooy: Ort, agrh...
Ostatnio zmieniony śr mar 25, 2009 2:38 pm przez riv8, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:59 am
Lokalizacja: 1000 Oceans

Post autor: Mia Wallace » wt mar 24, 2009 12:34 pm

MAcie wspólne zainteresowania, więc to chyba nie problem. Powiedz, że podoba Ci się jej gra (choć może to dziwnie zabrzmieć), że ma talent itp.
riv8 pisze:Pomużcie PLIZ
....dobrze, że nie musisz nic do niej pisać. (narazie)
idź spać
przyśni ci się aniołek albo diabełek
jak aniołek wygrałeś
jak diabełek przegrałeś
jak ci się nic nie przyśni
r e m i s

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » śr mar 25, 2009 2:39 pm

"Zauwazylem, ze swietnie grasz. Moglabys udzielic mi kilku rad?'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw mar 26, 2009 12:01 pm

Hooy pisze:"Zauwazylem, ze swietnie grasz. Moglabys udzielic mi kilku rad?'
nie ...
riv8 pisze:Gra na flecie
No to podchodzisz i mówisz .. hej bejbe może pograsz na moim flecie :>


a tak poważnie to podchodzisz i mówisz " mam do Ciebie 2 sprawy " ona powie jakie a Ty" pierwsza to jak masz na imię .. druga co robisz dziś wieczorem :> " i jest twoja :> ale no pewnie zajęta jest nie rób sobie nadziei ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » czw mar 26, 2009 12:52 pm

a tak poważnie to podchodzisz i mówisz " mam do Ciebie 2 sprawy " ona powie jakie a Ty" pierwsza to jak masz na imię .. druga co robisz dziś wieczorem :> " i jest twoja :> ale no pewnie zajęta jest nie rób sobie nadziei ;-)
Ta. Pewnie. Bo to, że gdzieś ją zaprosi daje mu szanse na coś więcej. :roll:.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw mar 26, 2009 12:56 pm

olka080 pisze:Ta. Pewnie. Bo to, że gdzieś ją zaprosi daje mu szanse na coś więcej
No fakt nie daję ... szansę na coś więcej daje mu granie na saksofonie i wpatrywanie się w nią na lekcjach ;-) masz rację dobrze że napisałas bo bym nie sprostował i takie głupstwo by poczytał ;>:>:>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jawel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 26, 2009 3:42 pm
Kontakt:

Post autor: Jawel » czw mar 26, 2009 4:57 pm

"...A klarnet bolą stawy..." :-P Nie mogłem się powstrzymać.
A tak na serio to zależy dużo od dziewczyny. Jak jest nieśmiała to trudno w ogóle coś zdziałać. Może też z mety Cię olać i wtedy już nie ma co się starać... Ogólnie to sam nie jestem pewien jak zagadałbym w takiej sytuacji... Można zagadnąć coś do niej gdy rozmawiacie w szerszym gronie lub też zwracać uwagę na jej reakcję, gdy mówisz coś do innych (żartujesz np). Lepiej chyba stopniowo ja poznawać niż na raz podejść i spalić...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw mar 26, 2009 9:58 pm

Jawel pisze:...A klarnet bolą stawy..." :-P Nie mogłem się powstrzymać.
no szkoda że się nie powstrzymałeś .. ;> zapytam tak po cichu .. to był żart ?:>
Jawel pisze:Jak jest nieśmiała to trudno w ogóle coś zdziałać
no to trzeba ją ośmielić .. no nie mów że nie potrafisz :> nie każda laska jest odważna te ciche są w dechę :> zawsze można z niej coś wyciągnąć tylko trzeba umieć :>
Jawel pisze:Może też z mety Cię olać i wtedy już nie ma co się starać.
z mety ? raczej ze startu .. najpierw się startuje a potem kończy nie ? chyba że jesteś żydem i wszystko na odwrót robisz ...
Jawel pisze:Ogólnie to sam nie jestem pewien jak zagadałbym w takiej sytuacji
ja myślę że byś w ogóle nie zagadał ... a wszystko jest takie proste .. wspólne zajęcia .. wspólna pasja .. czego więcej chcieć ? ;>
Jawel pisze:Można zagadnąć coś do niej gdy rozmawiacie w szerszym gronie lub też zwracać uwagę na jej reakcję, gdy mówisz coś do innych (żartujesz np)
Może przyjąć zasadę partyzancką ... uderzyć z zaskoczenia :> np wszyscy tam gadają w kręgu .. a on nagle wyskoczy i opowie żart :> myślisz że uda mu się ?:>
Jawel pisze:Lepiej chyba stopniowo ja poznawać niż na raz podejść i spalić...
On coś wspominał że nogi go bolą więc raczej z tymi stopniami odpada >
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jawel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 26, 2009 3:42 pm
Kontakt:

Post autor: Jawel » czw mar 26, 2009 10:21 pm

Heh... xD Rozłożyłeś mnie. ^^
I weź tu człowieku coś napisz. :-P
Następnym razem postaram się każde zdanie ująć jak najprościej i wytłumaczyć odrazu dokładnie każdy zwrot. ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw mar 26, 2009 10:29 pm

Jawel pisze:Heh... xD Rozłożyłeś mnie. ^^
myślisz że mam coś wspólnego z Olką :> mówiąc że rozłożyłem Cię :>
Jawel pisze:I weź tu człowieku coś napisz
nikt nie zmusza przecież :>
Jawel pisze:Następnym razem postaram się każde zdanie ująć jak najprościej i wytłumaczyć odrazu dokładnie każdy zwrot.
noo to by było wspaniale bo np ale wiesz to musi zostać między nami ( ola mi na gadu pisze że nie rozumie co TY tu wygadujesz ) :> ale ciii ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ