Co on czuje

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Co on czuje

Post autor: Atka » pn lut 09, 2009 8:46 pm

Hej dziewczyny oraz chłopaki ;))
Słuchajcie mam taki mały problem.
Zakochałam się w pewnych chłopaku i on o tym wie..
od pewnego czasu gadamy ze sobą i w ogóle ale to tylko na GG lub n-k
a jak się widujemy w szkole [ Bo on jest ode mnie ze szkoły ] to udaje , że mnie nie zna.. no czasami się może popisuje z kolegami i się uśmiechnie ale to max..
Czasami jak jest sam to możemy przez chwilkę spokojnie porozmawiać , ale jak są koledzy to już totalna olewka..
Na GG mówi mi , że mnie lubi i że mu zależy na naszej znajomości...
i w ogólne jest taki miły jak nie on..
a w szkole to.. już pisałam zresztą..
a zawsze jak poruszam z nim [ na GG bo w szkole olewka przy kumplach a ostatnio nie mogę go złapać samego ]
temat naszej znajomości , to pośpiesznie zmienia temat lub się żegna i idzie z GG..
Ostatnio nawet pokłócili się z moim byłym i on [ ten chłopak ] powiedział , że może na serio będzie lepiej jak nie będziemy się do siebie odzywać i że widzi że mojemu byłemu ' bardziej zależy na mnie niż jemu '
zupełnie byłam zaskoczona tymi słowami , bo przecież sam mówił , żę mogę liczyć tylko na stosunki koleżeńskie i że nigdy nie będziemy razem , ale czasami zachowuje się tak jakby chciał czegoś więcej , ale nie może bo presja grupy i w ogóle.. a podkreślę , że niektórzy z jego kolegów za mną nie przepadają..
I ja teraz nie jestem pewna co do jego uczuć i nie wiem co mam zrobić, chciałabym z nim o tym porozmawiać , ale czuję , że znowu nie wypali i zmieni temat lub pójdzie z GG bo jak powiedziałam nie da rady przy kolegach.
Ach i jeszcze jedno.. on za żadne skarby świata nie da się wyciągnąć z domu żeby pogadać.. Więc nawet nie piszcie odpowiedzi w stylu ' umów się z nim i pogadaj ' bo tak się nie da , próbowała ale on zawsze odmawiał..
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2009 8:49 pm przez Atka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn lut 09, 2009 8:49 pm

Gość ma 12 lat. I wszystko jasne. Za młody jest. On jeszcze nie wie co to znaczy kochać kogoś albo wiązać się... ty chyba też masz jeszcze czas ^^
Jeżeli ja mam być szczera to ja przyszłości nie widzę. Ani tego żeby się w tobie zakochał.............
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Atka » pn lut 09, 2009 8:53 pm

olka080 pisze:Gość ma 12 lat. I wszystko jasne. Za młody jest. On jeszcze nie wie co to znaczy kochać kogoś albo wiązać się... ty chyba też masz jeszcze czas ^^
Jeżeli ja mam być szczera to ja przyszłości nie widzę. Ani tego żeby się w tobie zakochał.............
Szczerze mówiąc on nie ma tylu lat i ja też nie , tylko wredna kuzynka mi weszła ostatnio na forum zmieniła hasło i dane ;D Ale na szczęście odzyskałam ;D
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn lut 09, 2009 8:54 pm

Aha. ;>
No, ale to dalej świadczy, że jest niedojrzały skoro się zmienia przy kolegach i udaje, że się nie znacie.
Zastanów się czy warto... ;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Atka » pn lut 09, 2009 8:56 pm

olka080 pisze:Aha. ;>
No, ale to dalej świadczy, że jest niedojrzały skoro się zmienia przy kolegach i udaje, że się nie znacie.
Zastanów się czy warto... ;>
wiesz co chyba masz rację , skoro kumple są ważniejsi to ja dziękuję ;))
Chyba jeszcze nie dorósł ;))
ale cóż może się uda jeszcze z nim pogadać , jak nie to nie ;>
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » wt lut 10, 2009 1:27 pm

To po co sobie nim głowę zawracasz?
W sumie, to nic dziwnego. Typowe zachowanie w tym wieku. Popisywanie przed kumplami i szukanie dziewczyny na siłę.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Atka » wt lut 10, 2009 1:59 pm

Właśnie o to chodzi , że nie szuka na siłę .. czasami się tam uśmiechnie czy coś.. a zresztą faceci dziwni są.. hehe postawie wszystko na jedna kartę i karzę mu napisać o co mu chodzi i co czuje bez wykrętów albo to koniec znajomości . Chyba sama siebie oszukiwałam , a on chyba tylko kłamał , że mu zależy ;O
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
DreamerDream
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 09, 2009 7:18 pm
Lokalizacja: Z nieba

Post autor: DreamerDream » wt lut 10, 2009 2:53 pm

Ja jestem chłopakiem więc coś powiem ;p .

W tym wieku chodzenie z dziewczynami to jest coś w rodzaju zabawy, niż prędzej czegoś wiecej. A z jego zachowania można zrozumieć, że to dla niego zamknięty rozdział., jagby nic sie niestało. A dlatego mówi, że mu zależy bo po prostu (powiem tera to co mi sie tera zdaje) że niechce żebyś sie popłakała lub coś w tym stylu.

A tym szukaniem na siłe to niezawsze. Najczęsciej po to by troche se życie urozmaicić dla wiekrzości chłopaków.

A co do tego, że mężczyźni są dziwni to zależy od punktu widzenia.
Chodzi o to, że dla chłopaków dziewczyny są dziwne. A dlawas my jesteśmy dziwni.
Chyba nigdy z żadnych stron nigdy do końca sie niezrozumie.
A tak wogule niewszyscy chłopacy są"dziwni" czy cosik( niektórzy SĄ dziwni). To zależy od charakteru a nie PŁCI !!!
Marzenia są dla frajerów M.S

Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Atka » wt lut 10, 2009 8:38 pm

DreamerDream masz racje ale co do wieku to nie mamy 12 lat ;d;d;d
tylko kuzynka mi zmieniła jak mi się włamała na konto ale poprawiłam ;d;d;d
a co do 'dziwnych' to ogólnie to dziwny jest ten świat i tyle ;O
Fajnie ze jakiś chłopak się wypowiada , może my , dziewczyny jakoś lepiej was zrozumiemy chociaż wątpię jak już to napisałeś , że kiedyś do końca się zrozumiemy ;D
a do tych co pisali ;))
Dzięki za pomoc ;))
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » wt lut 10, 2009 8:51 pm

DreamerDream pisze:chodzenie z dziewczynami
A dla mnie chodzenie z dziewczynami (chlopakami rowniez) to forma wypoczynku, rekreacji itd.

ODPOWIEDZ