Wycieczki zagraniczne

Wiadomości ze świata. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń ze świata.
Awatar użytkownika
lidka
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 18, 2012 10:12 pm

Wycieczki zagraniczne

Post autor: lidka » wt gru 18, 2012 10:32 pm

Hej, jak organizujecie wycieczki zagranicę to korzystacie z biur podróży czy raczej na własną rękę je organizujecie ??

Awatar użytkownika
Madziucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 17, 2012 8:20 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: Madziucha » pt gru 28, 2012 9:22 am

Ja wolę zorganizowane, wtedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik i o nic nie muszę się martwić. Jak bym miała sama organizować to bym się bała ze o czymś zapomnę i potem zamiast wypoczywać będę się martwić co zrobić... Ze sprawdzonych biur mogę polecić Itakę, zawsze mają jakieś ciekawe oferty, można by rzec na każdą kieszeń ;)
A gdzie planujesz się wybrać?

Awatar użytkownika
dorota_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: śr lut 04, 2009 9:11 am

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: dorota_k » wt sty 08, 2013 9:21 am

Jak byłam młoda i miałam dużo czasu na planowanie to sama organizowałam, ale teraz jakoś na te wakacje muszę zarobić, a po pracy nie chce mi się jeszcze latać i szukać dojazdów i noclegów, więc teraz raczej z biura, wygodna się zrobiłam i wolę jechac na gotowe, przynajmniej wiem, że wszystko będzie dobrze zorganizowane i nie zmarnuję swojego jedynego urlopu w roku.
:)

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: spioch » pt sty 11, 2013 2:37 pm

Madziucha pisze:Ja wolę zorganizowane, wtedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik i o nic nie muszę się martwić. Jak bym miała sama organizować to bym się bała ze o czymś zapomnę i potem zamiast wypoczywać będę się martwić co zrobić... Ze sprawdzonych biur mogę polecić Itakę, zawsze mają jakieś ciekawe oferty, można by rzec na każdą kieszeń ;)
A gdzie planujesz się wybrać?
Swoją drogą to ciekawe czy na ten rok oferują coś fajnego. Muszę trochę obadać bo bym gdzieś z rodzinką się wybrała, ale raczej w ciepłe tereny. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Awatar użytkownika
piano
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 15, 2013 4:03 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: piano » wt sty 15, 2013 4:07 pm

Madziucha właśnie planuje wypad za granice, tylko jeszcze zastanawiam się z jakim biurem, a dlaczego polecasz? cym sobie zasłużyli? :D jeszcze nie wiem gdzie się wybrać, może masz jakiś sprawdzony kierunek już z nimi?

Awatar użytkownika
lidka
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 18, 2012 10:12 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: lidka » wt sty 15, 2013 6:29 pm

I ja się "piano" przyłączam do twojego zapytania. Jakie kierunki polecacie na wakacje z Itaką ?
Które kraje są najbardziej warte odwiedzenia ?

Awatar użytkownika
milek
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 30, 2012 2:07 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: milek » pn sty 21, 2013 8:22 pm

Itaka oferuje masę wycieczek warto udać się do ich oddziału albo po prostu przysiąść przed monitorem i obejrzeć ich katalogi. Świat jest pełen ciekawych zakątków i według mnie każdy znajdzie jakieś miejsce do którego warto pojechać a nawet miejsca, tylko mieć kasę i świat jest wasz:)

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: Mart » wt sty 22, 2013 5:19 am

Moja siostra z mężem wczoraj polecieli z Itaką kolejny już raz na Wyspy Kanaryjskie. Rok temu Lanzarotte, teraz Fuerteventura. Lanzarotte ponoć ma klimat typowo wulkaniczny, jedna z wysp jest bardziej do leżakowania (nie pamiętam która). Najlepiej jest zgarnąc katalog i spokojnie na kanapie poprzeglądać oferty.

Awatar użytkownika
piano
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 15, 2013 4:03 pm

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: piano » pt sty 25, 2013 12:47 pm

Mart wow.... Ładnie brzmi :d a jak to cenowo wychodzi?

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Wycieczki zagraniczne

Post autor: goska » pt sty 25, 2013 2:10 pm

Ja ostatnio odkryłam, że mają oni katalogi online, wygodna sprawa http://www.itaka.pl/katalogi/index.php
mnie interesują ostatnio coraz bardziej wycieczki tzw "zwiedzanie i odpoczywanie". był ktoś z Was na takiej?

ODPOWIEDZ