Nasze nicki

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Nasze nicki

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 8:38 pm

Niektóre nicki można bardzo łatwo "odkryć", np. NAtalie - od imienia, jednak co z resztą nicków?? Jak sądzicie od czego wzięły się te nazwy i co mogą oznaczać?? A może są bezmyślną zbitką znaków tworzoną podczas rejestracji??

elmonk

Post autor: elmonk » wt cze 06, 2006 12:06 am

Ogladaliscie kiedys moze taki serial ktory wlasciwie jeszcze niedano byl w telewizji pt "Detektyw Monk"? bardzo fajny byl i jak sie trudno domylec w tym momencie wzielo mi sie od glownego bohatera :mrgreen: a ten przedrostek to z tad ze czasem nick ten bywal zajety no to dodalem sobie i jeszcze nie trafilem zeby byl zajety :mrgreen:

xTrollx nie badz zyla i rzeknij kilka zdan o swoim bom ciekaw ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 06, 2006 5:19 am

wiedzialem, że to polaczenie el i monk :P tylko nie wiedzialem czy monk wlasnie z jakiegos serialu, czy od małpiszona :mrgreen:

No to zdradzę "środkową" część mojego nicku :-P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 06, 2006 5:44 am

O ładnie, ładnie. Czyli wyszło w końcu na jaw, że chcesz nam tu zrobić spustoszenie na forum :evil: .... :-P :-P ...

Mój nick jest poprostu od tego jak mnie nazywa mój facet :mrgreen: i tyle :-P

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 06, 2006 6:54 am

czyżby od moNIKA? albo weroNIKA? a może od jakiegoś innego? No chyba, że nie chcesz się z nami podzielić swoim imieniem :-D ale przecież my nie jesteśmy tacy straszni...prawda :-o

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 06, 2006 7:05 am

no...wiedziałam, ze cos jeszcze, ale nie mogłam sobie przypomniec.

elmonk

Post autor: elmonk » wt cze 06, 2006 10:14 am

xTrollx wyszlo szydlo z wora, pewnego dnia zalejesz to forum toną linkow z wiadomą trescią ;p powiedz mi tylko bo mam taka rozterka jak czytam Twojego nicka to "x" trza czytac jak "ix" czy "ex" czy wedlug osobistego uznania? :)

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 06, 2006 10:36 am

Wszyscy ogladali '' Drużyne A '' ? To wiecie skad moj nick, ale nie myslcie ze jestem takim debilem jak Mardok z tego serialu...
Ja takze nie lubie mojego imienia i wole jak wszyscy znajomi mowia
do mnie uzywajac mojego pseudo ...

elmonk

Post autor: elmonk » wt cze 06, 2006 10:50 am

No dobrze zem skojarzylem ze to o ten serial chodzi, bardzo mi sie podobal tak na marginesie :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-06, 12:50 ]
No dobrze zem skojarzyl ze to o ten serial chodzi, bardzo mi sie podobal tak na marginesie :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 06, 2006 1:04 pm

elmonk pisze:xTrollx wyszlo szydlo z wora, pewnego dnia zalejesz to forum toną linkow z wiadomą trescią ;p powiedz mi tylko bo mam taka rozterka jak czytam Twojego nicka to "x" trza czytac jak "ix" czy "ex" czy wedlug osobistego uznania? :)
Bardziej chodzi o prowokacje :-P
a czytać wg uznania, ja bym czytał bez x, xx to zwykle pojawia się przy nickach osob z zasadami /generalnie u ludzi sXe/ i podobnie tutaj, są okreslone zasady, jakby wlasny kodeks, wyrozniajacy sposrod szarego tłumu leszczy, tworzący elitę...
Dobra koniec wlewu :mrgreen:

Mardok, a mardock to jaki byl bohater, bo ja to oglądałem daawno temu, że juz nie pamiętam o co tam szło, nie licząc rozróby :mrgreen:

ODPOWIEDZ