Dla kobiet z niskim libido

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Dla kobiet z niskim libido

Post autor: Menina » pn sie 13, 2012 11:23 am

Kobiety! Mówi się, że kobiety często "boli głowa", kiedy przychodzi pora na seks, że rzadziej mamy ochotę itp... I ja w sumie tak mam. Nie wiem, czy to jest kwestia przemęczenia, czy to jest coś nie tak ze mną, czy po prostu moje mam jakieś podświadome obawy dotyczące mojego partnera, ale rzadko mam ochotę na seks (w przeciwieństwie do niego...). Myślicie, że powinnam pogadać z ginekologiem czy seksuologiem, czy może sięgnąć po jakiś femmax czy inne tabletki dla kobiet na podniesie libido (trochę się ich ostatnio namnożyło). Jak wy walczycie z waszą "bolącą głową" w łóżku?

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: lokkul » śr sie 22, 2012 10:31 am

Ja z takich tabletek dla babek słyszałem o femmaxie właśnie tylko, gdybyś zapytała o męskie kłopoty, to więcej takich środków mógłbym wymienić, ale dla kobiet no to tylko to... A pogadać ze specjalistą zawsze możesz, na pewno nie zaszkodzi taka pogadanka.

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: Raget » śr sie 29, 2012 12:10 pm

Menina pisze:Kobiety! Mówi się, że kobiety często "boli głowa", kiedy przychodzi pora na seks, że rzadziej mamy ochotę itp... I ja w sumie tak mam. Nie wiem, czy to jest kwestia przemęczenia, czy to jest coś nie tak ze mną, czy po prostu moje mam jakieś podświadome obawy dotyczące mojego partnera, ale rzadko mam ochotę na seks (w przeciwieństwie do niego...). Myślicie, że powinnam pogadać z ginekologiem czy seksuologiem, czy może sięgnąć po jakiś femmax czy inne tabletki dla kobiet na podniesie libido (trochę się ich ostatnio namnożyło). Jak wy walczycie z waszą "bolącą głową" w łóżku?
Pierwsza i najważniejsza sprawa to czy on Cię podnieca i czy powiedziałaś mu o swoim problemie ?
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: rissa » wt wrz 04, 2012 12:19 pm

Femmax weź, pomoże, po co się męczyć, wiadomo, że jak w łóżku jest dobrze, to w innych sferach jest dobrze, a jak coś nie gra, to później ludzie chodzą podkurzeni, też to przerabiałam i tabletki się sprawdziły, zobaczysz zresztą sama...
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: Menina » śr wrz 12, 2012 1:10 pm

Raget pisze:Pierwsza i najważniejsza sprawa to czy on Cię podnieca i czy powiedziałaś mu o swoim problemie ?
Oczywiście, że mnie podnieca, co od tego nie mam żadnych wątpliwości. Ale nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat.
rissa pisze:Femmax weź, pomoże, po co się męczyć, wiadomo, że jak w łóżku jest dobrze, to w innych sferach jest dobrze, a jak coś nie gra, to później ludzie chodzą podkurzeni, też to przerabiałam i tabletki się sprawdziły, zobaczysz zresztą sama...
Rozumiem, że Ty brałaś te tabletki, tak? I co, one tak od razu działają czy jak to wygląda?

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: rissa » śr wrz 19, 2012 9:25 am

To wygląda tak, że z godzinkę przed seksem bierzesz tabletkę no i w tym czasie ona zaczyna działać. Wiesz, nie jestem pewna, czy na Ciebie będzie tak samo działać, bo generalnie może Ty mniej albo więcej czasu będziesz potrzebowała, powiedzmy 20 minut... Zależy od organizmu, ale chyba taki ogólny przedział działania Femmaxu to jest od pół godziny do godziny.
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: Menina » czw wrz 27, 2012 11:10 am

Chodziło mi bardziej o to czy efekty widać po pierwszej tabletce Femmaxu czy trzeba brać jakiś czas, żeby coś ruszyło? :)

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: rissa » czw paź 04, 2012 12:32 pm

Menina pisze:Chodziło mi bardziej o to czy efekty widać po pierwszej tabletce Femmaxu czy trzeba brać jakiś czas, żeby coś ruszyło? :)

Ja czułam zmianę po pierwszej tabletce, ale wiem, że są babki, które kilka musiały wziąć, zanim poczuły że coś się zmienia. Opinie zależą pewnie od uwarunkowań biologicznych
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: Menina » śr paź 10, 2012 2:41 pm

Kochane, a coś oprócz Femmaxu znacie? Chciałabym porównać opinie...

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dla kobiet z niskim libido

Post autor: rissa » czw paź 18, 2012 2:19 pm

Menina pisze:Kochane, a coś oprócz Femmaxu znacie? Chciałabym porównać opinie...

Niestety nie ;/
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

ODPOWIEDZ